Księżna Kate i książę William w Londynie Księżna Kate i książę William w Londynie Księżna Kate w płaszczu Missoni Księżna Kate w płaszczu Missoni i książę Harry Księżna Kate w toczku Sylvii Fletcher
Księżna Kate i książę William w Londynie
1/6
Księżna Kate i książę William w Londynie

Niedawno pisaliśmy o kryzysie w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama. W krótkim czasie świat obiegły wieści o samotnych wypadach zarówno księcia, jak i księżnej. Miłośnicy brytyjskiej rodziny królewskiej zaczęli się zastanawiać, czy ta z pozoru doskonała para nie ukrywa problemów małżeńskich.

Jeśli i wy myśleliście, że najbardziej rozpoznawalne małżeństwo Wielkiej Brytanii boryka się z trudnościami, uspokoi was wieść, że ostatnio Kate i William ponownie pojawili się razem. Para książęca wzięła udział we wczorajszej mszy w Opactwie Westminsterskim upamiętniającym ofiary ataku terrorystycznego w Londynie sprzed tygodnia.

 

Zobacz też: Księżna Kate została upokorzona przez księcia Williama! Co się stało?

 

Księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że jej strój jest zawsze doskonale dopasowany do okazji i wyraziła nim szacunek wobec zmarłych i tych, którzy nieśli pomoc ofiarom. Co założyła?

 

Zobacz też: Zjawiskowa księżna Kate w kreacji, którą... już widzieliśmy! Teraz wygląda lepiej? SONDA

 

Więcej: Księżna Kate sama na premierze w Londynie! Potwierdzają się plotki o kryzysie małżeńskim? ZDJĘCIA

2/6
Księżna Kate i książę William w Londynie

Na równo dwa tygodnie po zamachu terrorystycznym w Londynie członkowie rodziny królewskiej oddali hołd ofiarom ataku.. Na uroczystość przybyli między innymi książę William z księżną Kate oraz książę Harry. Książęca para wyglądała poważnie, jednak zważywszy na ostatnie doniesienia o kryzysie w związku, cieszymy się, że widzimy ich razem.

3/6
Księżna Kate w płaszczu Missoni

Na tę okazję księżna Kate ponownie założyła swój ulubiony, niedostępny już w sprzedaży płaszcz włoskiej marki Missoni. Wyróżnia go intrygujący materiał w teksturowany, czarno-szaro-biały zygzak tworzący efekt wężowej skóry.

4/6
Księżna Kate w płaszczu Missoni i książę Harry

Ten sam płaszcz Kate założyła na uroczystość setnej rocznicy bitwy nad Sommą. Charakteryzuje go jednorzędowa sylwetka w kształcie litery A oraz oversize'owe kieszenie. Pod płaszcz Kate miała na sobie prostą czarną sukienkę, natomiast w ręku ściskała skórzaną kopertówkę z charytatywnej linii dwóch angielskich marek, Beulah London oraz Aspinal of London.

5/6
Księżna Kate w toczku Sylvii Fletcher

Kate to współczesna angielska dama, dlatego na głowie księżna miała czarny toczek projektu Sylvii Fletcher dla jednego z najstarszych angielskich kapeluszników, marki Lock & Co. Księżna miała też na sobie kolczyki rodziny królewskiej, wypożyczone jej przez samą królową.

6/6
Księżna Kate w płaszczu Missoni

Księżna postawiła na klasyczną elegancję także w przypadku butów. Miała na sobie czarne, zamszowe czółenka Gianvito Rossi Signature Pumps. Włosy Kate były związane w elegancki kok, natomiast jej makijaż był stonowany – nieco cienia na policzkach, usta muśnięte szminką w kolorze nude i delikatne smokey eye. Wyglądała elegancko i poważnie, czyli dokładnie tak, jak powinna przy takiej okazji.