Księżna Kate czy Meghan - która wybrała piękniejszą suknię na wesele? POJEDYNEK

Za nami ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle. Ślub następcy brytyjskiego tronu i aktorki znanej z serialu "Suits" odbył się na zamku Windsor.  Para złożyła przysięgę ok. godziny 12.30 ( czasu lokalnego), a ich ślub z bliska widziała rodzina królewska - książę William z żoną Kate, książę Karol z żoną oraz królowa Elżbieta II z mężem Filipem. Nie zabrakło też gwiazd - był Elton John, Victoria Beckham z mężem Davidem czy George Clooney.

 

Meghan Markle w swoim wielkim dniu miała dwie suknie ślubne - jedną do kościoła projektu Givenchy i drugą na wesele do Frogmore House zaprojektowaną przez Stellę McCartney. To zwiewna i romantyczna kreacja, która jest odważniejsza od tej ślubnej - księżna odkryła ramiona i zachwyciła w sukni z długim trenem. Look uzupełniły długie kolczyki, białe szpilki i piękny pierścionek tragicznie zmarłej księżnej Diany, który Meghan dostała w prezencie ślubnym od męża. Czy Meghan miała równie piękną suknię, co Kate?

 

Zobacz: "Totalnie mnie zachwyciła" Mamy więcej ZDJĘĆ drugiej sukni Meghan Markle!

 

Druga suknia Meghan Markle

Druga suknia Meghan Markle
East News

 

Księżna Kate wyszła za księcia Williama 29 kwietnia 2011 roku w Londynie. Kate powiedziała "tak" w pięknej śnieżnobiałej kreacji od Alexandra McQueena. Na weselu pojawiła się w innej kreacji, ale również od Alexandra McQueena. Suknia Kate zupełnie różniła się od tej, którą na swoje wesele wybrała Meghan Markle. A która wam podoba się bardziej? Głosujcie w naszym pojedynku!

 

Zobacz: Księżna Kate zaliczyła WPADKĘ na ślubie Meghan i Harry'ego? Jej kreacja może wzbudzać emocje!

 

Druga suknia ślubna księżnej Kate

księżna Kate - druga suknia ślubna


Może Cię również zainteresować:

Czy księżna Meghan po urodzeniu dziecka odda hołd Dianie czy wyłamie się, by nie być jak Kate?

Źródło: Anna Robak, Gary Muvaut