Nie da się ukryć, że Kate i William są najpopularniejszą arystokratyczną parą świata. Jeśli potrzebujecie jakiegokolwiek potwierdzenia, sięgnijcie pamięcią wstecz do ich wizyty w Polsce, kiedy to Kate i Wills zawładnęli absolutnie wszystkimi nagłówkami – i byli głównym tematem rozmów absolutnie wszystkich.

 

Więcej: Nie tylko księżna Kate! Królowa Hiszpanii także nosi ubrania z sieciówek

 

Ale olbrzymia popularność przyszłych brytyjskich monarchów wcale nie oznacza, że są oni także najbardziej stylowi – lub że wyglądają lepiej niż inne królewskie rodziny. Naszymi pierwszymi kandydatami do obalenia stylowego monopolu Kate, WIlliama, George'a i Charlotte jest hiszpańska rodzina królewska.

 

Król Filip, księżniczka Eleonora, królowa Letycja, infantka Zofia
East News

 

Ostatnio króla Filipa i królową Letycję wraz z córkami Eleonorą i Sofią sfotografowano w wyjątkowo casualowych stylizacjach podczas prywatnego wypoczynku w wiosce Sóller na Majorce. Nie uważacie, że wyglądają jak idealna rodzina na wakacjach?

 

Więcej: Nie księżna Kate i nie Melania Trump. To styl Pierwszej Damy Francji zaskakuje najbardziej

 

Co mieli na sobie? Królowa Letycja postawiła na krótką, koronkową sukienkę w śnieżnobiałym kolorze od hiszpańskiego projektanta Adolfo Domingueza. Monarchini dobrała do niej sandałki… z Uterque, taniej sieciówki, która jest częścią spółki Inditex.

 

Królowa Letycja
East News

 

Podczas gdy królowa miała na sobie inkrustowane sandałki z hiszpańskiej sieciówki, obie dziewczynki spacerowały w espadrylach – tradycyjnym wyrobie, z którego słynie hiszpańskie rzemiosło. Tak jak mama, obie księżne miały na sobie letnie sukienki. Eleonora miała na sobie kieckę w poprzeczne paski z Zary, natomiast biało-granatowa kreacja infantki Zofii pochodzi z Mango.

 

Zobacz też: Melania Trump inspiruje się stylizacjami Kate Middleton?

 

Wyglądali jak idealny obrazek doskonałej rodziny, kompletnie nie kojarzący się z luksusami i wyrafinowaniem arystokracji. Ale czy są równie uroczy co Wasi brytyjscy ulubieńcy?

 

Książę William, książę George, księżna Kate, księżna Charlotte
East News

 

Ostatnią okazją, podczas której widzieliśmy Kate, Williama, George'a i Charlotte w komplecie było zakończenie ich wizyty w Hamburgu. Cała czwórka wyglądała elegancko – i oczywiście uroczo – opuszczając Niemcy. Kate wystąpiła wtedy w liliowej sukience od Emilii Wickstead i cielistych czółenkach na obcasie Gianvito Rossi. Rozpływamy się widząc skoordynowane kolorystycznie stroje Kate, George'a i Charlotte! Książę William miał nawet krawat pod kolor ;-).

 

Zobacz też: Tego księżna Kate i książę William zabraniają swoim dzieciom! Chodzi o...

 

Księżna Kate
East News

 

Ok, pora podjąć decyzję – hiszpański, południowy luz czy angielska elegancja?