Tego jeszcze nie było! Wciąż czujemy lekki szok i niedowierzanie – na wczorajszy bankiet wydany na cześć 91. urodzin królowej Elżbiety II księżna Kate założyła suknię od Gosi Baczyńskiej! Czy wyglądała lepiej od Agaty Dudy?

 

Zobacz też: Księżna Kate na przyjęcie w Łazienkach Królewskich wybrała sukienkę Gosi Baczyńskiej!

 

Księżna Cambridge wyglądała fenomenalnie popijając szampana i rozmawiając z gośćmi tej elitarnej imprezy w Oranżerii w Parku Łazienkowskim. Ten szyty na zamówienie projekt Gosi Baczyńskiej jest odstępstwem od stylu księżnej –   przyznajcie, że ta futurystyczna tkanina i geometryczne, kontrastujące lamówki sukni inspirowanej zeszłoroczną kolekcją jesienną Back to the Future nie wydają się pasować do konserwatywnego Kate.

 

Stylizacja Księżnej Kate z bankietu w Parku Łazienkowskim
East News

 

Tę czarno-białą suknię z głębokim dekoltem i kwiatowym ornamentem w talii brytyjskie tabloidy okrzyknęły „edgy", czyli „odjechaną". Do tej odważnej kreacji księżna Cambridge dobrała zamszowe czółenka na słupku z wiązaniem w kostce od Gianvito Rossi, oversize'owy, perłowy naszyjnik, kolczyki od Balenciagi i dyskretną kopertówkę od Prady. To się nazywa wieczorowy look!

 

Więcej: Księżna Kate jest już w Polsce! Mamy zdjęcia jej pierwszej kreacji

 

Jak Waszym zdaniem przy księżnej zaprezentowała się Agata Duda? Jej kreacja również była imponująca. Mocny, czerwony kolor, misterna koronka i długość za kolana tej kreacji od Eli Piorun sprawiły, że pierwsza dama epatowała ponadczasową elegancją. To koronkowe cudo będzie dostępne w sprzedaży od września, a ceny sukienek w butiku Eli Pioroun oscylują w granicach 550-1200 zł.

 

Stylizacja Agaty Dudy
East News

 

Kate na oficjalnych zagranicznych wizytach zazwyczaj zakłada projekt lokalnej marki jeden raz. Mimo tego mamy nadzieję, że podczas jej wizyty w Polsce zobaczymy na niej więcej kreacji z metką made in Poland! Z kolei Agata Duda naprawdę pozytywnie zaskoczyła nas swoim lookiem. Oby tak dalej!

 

Więcej: Agata Duda w niemal identycznej sukience jak Melania Trump. Pierwsze Damy postawiły na odważny kolor

 

Czyja kreacja z metką made in Poland była Waszym zdaniem lepsza?

 

Więcej na temat Księżna Kate Agata Duda