Meghan Markle i książę Harry
East News
1/6
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Jeśli należycie do (imponująco sporego, również w Polsce) grona miłośników brytyjskiej rodziny królewskiej, zapewne znana jest wam teoria, według której Meghan Markle korzysta ze stylowych porad nie swojej stylistki, nie żadnego z kanadyjskich projektantów, których ochoczo promuje, ani nawet nie swojego narzeczonego, księcia Harry’ego – tylko księżnej Kate.

 

Więcej: Meghan Markle nie zaprosi na ślub własnego ojca?!

 

Cóż – coś, co dotychczas było zaledwie teorią spiskową, właśnie nabrało wiarygodności. Okazało się, że przyszła księżna właśnie zaczerpnęła porady świeżo upieczonej mamy księcia Ludwika w kwestii swojego najnowszego stroju.

 

Więcej: Meghan Markle złamała królewskie zasady! Ma problemy z protokołem?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego, co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Ta sukienka Meghan Markle zachwyciła Brytyjki! To idealna kreacja na cieplejsze dni

 

2/6
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Podczas obchodów tegorocznego Anzac Day (święta Australii i Nowej Zelandii upamiętniającego żolnierzy poległych w bitwie o Gallipoli), przyszła księżna wystąpiła w szytym na miarę komplecie od Emilii Wickstead.

 

3/6
Meghan Markle
East News

 

Wickstead – która jest znaną londyńską projektantką – jest jedną z najczęściej wybieranych marek księżnej Cambridge. Jak twierdzi informator magazynu Vanity Fair, najnowsza stylizacja Markle powstała pod wpływem porady Kate.

 

4/6
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Okazuje się, że księżna Cambridge jest stałą bywalczynią londyńskiej siedziby Wickstead. „Kate często odwiedza pracownię, gdzie przegląda lookbooki i ma przymiarki. Dlatego zasugerowała Meghan ten butik na bardziej oficjalne okazje”, pisze magazyn.

 

5/6
Meghan Markle
East News

 

„Meghan często prosi Kate o rady w kwestii oficjalnych strojów, a Kate mówi jej dokąd najlepiej iść”, ciągnie informator.

„Poza tym, panie dogadują między sobą stroje na okazje, na których obie występują – tak, aby do siebie pasowały”.

W swoim najnowszym looku, Meghan miała na sobie nawet toczek od Philipa Treacy’ego, który od lat jest jednym z ulubionych kapeluszników Kate.

 

6/6
Meghan Markle i książę Harry
East News

 

Parę tygodni temu tabloidy obiegła informacja, że Kate „doradza Meghan w kwestii królewskiej mody, protokołu oraz jak jej ubiór będzie musiał się zmienić po ślubie z Harrym”. Ciekawe, czy swoją suknię ślubną Meghan także konsultowała z Kate?

 

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle