Księżna Kate na wizycie w Belgii Księżna Kate na wizycie w Belgii Księżna Kate na wizycie w Belgii Chrzciny księżniczki Charlotte Książę William i księżna Kate na wizycie w Belgii
Księżna Kate na wizycie w Belgii
East News
1/5
Księżna Kate na wizycie w Belgii
East News

Gdziekolwiek się nie pojawi, wszystkie oczy są skierowane tylko i wyłącznie na nią. Zaledwie na parę sekund po wyjściu w nowej kreacji portale prześcigują się w tym, który z nich pierwszy zidentyfikuje jej markę.

 

Więcej: Księżna Kate ponownie z polską torebką za mniej niż 200 zł! Jaka to marka?

 

Efekt pokazania przez nią nowej marki jest już opisany w podręcznikach do ekonomii. Nie ma najmniejszej wątpliwości, że księżna Kate jest jedną z najbardziej wpływowych kobiet w modzie.

 

Zobacz też: Księżna Kate w najmodniejszym kolorze sezonu – którą wersję wolicie?

 

Dlatego nic, co założy na siebie księżna Cambridge nie umknie naszej uwadze – tym bardziej kiedy jest to coś, co już kiedyś na sobie miała. Na wizycie w Belgii Kate postawiła na strój, który wszyscy skojarzycie z jednej z najważniejszych uroczystości w jej życiu. Jakiej? Zajrzyjcie do galerii!

 

Więcej: Księżna Kate w "najpiękniejszej kreacji od czasu ślubu" - zobaczcie, jaka sukienka olśniła Paryż!

 

2/5
Księżna Kate na wizycie w Belgii
East News

Księżna Kate jest znana z recyklingu swoich kreacji – swoje ulubione stroje zakłada nawet po kilka razy na oficjalne okazje. Kate nie ukrywa, że chce żyć najnormalniej jak to możliwe – pomimo swojego królewskiego statusu, powtórki strojów to już dla księżnej chleb powszedni.

3/5
Księżna Kate na wizycie w Belgii
East News

W miniony weekend Kate wraz z Williamem udali się do Ypres w Belgii aby wziąć udział w uroczystości upamiętniającej Bitwę pod Passchendaele. Bardziej uważni z obserwatorów księżnej natychmiast zwrócili uwagę na to, że jej elegancka sukienka od Alexandra McQueena wygląda całkiem znajomo.

4/5
Chrzciny księżniczki Charlotte
East News

To dlatego, że jest znajoma! Okazuje się, że to dokładnie ten sam strój, który Kate miała na sobie w lipcu w 2015 roku na chrzcinach swojej córeczki, Charlotte. Tak, każdy pretekst jest dobry żeby przypomnieć to urocze zdjęcie księcia George'a.

5/5
Książę William i księżna Kate na wizycie w Belgii
East News

Nawet akcesoria, które wybrała Kate są dość podobne. Poza dodatkiem przypinki w kształcie kwiatu maku symbolizującej belgijską uroczystość, Kate postawiła na bardzo podobny, biały toczek oraz neutralne czółenka od Gianvito Rossi. Czyżby Kate dopadł brak stylowych inspiracji? ;).

Więcej na temat Księżna Kate