Sandałki Kate z Deezee Kate w sandałkach od Prady Sandałki Kate od Prady Sandałki Prada vs Deezee Sandałki Deezee za 49 zł
Sandałki Kate z Deezee
East News
1/5
Sandałki Kate z Deezee
East News

Nie do wiary! Jeżeli chodzi o stroje, to owszem, księżna Kate jak na swój młody wiek jest odrobinę zachowawcza. Ok, zazwyczaj wygląda jak swoja mama.

 

Więcej: Czy Kate ściąga od Ivanki Trump? Nie uwierzycie, kiedy zobaczycie jej sukienkę sprzed dwóch dni!

 

Ale w kwestii butów nie przychodzi nam do głowy żadna inna księżna, która tak jak Kate uwielbia niebotyczne obcasy, seksowne szpilki i designerskie platformy.

 

Więcej: Księżna Kate uwielbia rywalizację! "Bez presji, ale chcę pokonać mojego męża" O co chodzi?

 

Ostatnią parą, w której zakochała się księżna Cambridge są te superseksowne sandałki z paskami w kształcie zygzaków od Prady – kolor, który ma Kate nosi włoską nazwę quarzo. Podczas wizyty w Polsce i w Niemczech miała je ona na sobie aż dwa razy.

 

Więcej: Kolejna boska kreacja księżnej Kate! Tak paraduje po Berlinie! ;) Wygląda lepiej niż w Polsce?

 

Okazuje się, że nie musicie wydawać 3000 zł na Pradę! Udało się nam znaleźć identyczne obcasy polskiej marki, które nie dość, że kosztują ułamek ceny, to do tego są przecenione. Zajrzyjcie do galerii żeby dowiedzieć się więcej!

 

Więcej: Księżna Kate i Paulina Sykut w niemal IDENTYCZNYCH sukienkach boho! Ale która lepiej? POJEDYNEK

 

2/5
Kate w sandałkach od Prady
East News

Czy Wy także zwróciliście uwagę na fenomenalne, beżowe sandałki księżnej od Prady? Miała je na sobie dwa razy w trakcie swojej wizyty w Niemczech.

3/5
Sandałki Kate od Prady
East News

Jest pewien problem. Nie dość, że rzeczone szpilki kosztują ok. 3000 zł, to kolor quarzo, który pokochała księżna jest kompletnie wyprzedany we wszystkich showroomach! Dostępne są tylko w kolorze czarnym. Nie ma to jak rozczarowanie.

4/5
Sandałki Prada vs Deezee
Materiały prasowe

Ale nie ma powodów do smutku. Okazuje się, że polska marka Deezee sprzedaje identyczne sandałki. Serio, czy poznalibyście, które z tych butów to włoski oryginał, a które to wersja inspirowana? Psst, Prada z lewej, Deezee z prawej ;).

5/5
Sandałki Deezee za 49 zł
East News

Gdzie jest haczyk? Nigdzie! Sandałki z Deezee kosztują równo 49 zł – są przecenione z 89 zł! Łatwo policzyć, że kupując polskie buty oszczędzacie 2951 zł. Najs. Na co jeszcze czekacie? Kupujcie je czym prędzej, zanim nie zadziała efekt Kate i wersje Deezee również kompletnie się rozejdzie!

Więcej na temat DeeZee Prada Księżna Kate