Książę William i Harry w jeansie Młody książę William na weselu w Herefordshire Książę William i Harry w czerwonych bluzach Książę Harry, książę William i księżna Diana na wakacjach w Szkocji Książę William i Harry w jeansie
Książę William i Harry w jeansie
Instagram
1/9
Książę William i Harry w jeansie
Instagram

Książę Harry nie owija w bawełnę. W nowym dokumencie o księżnej Dianie wyemitowanym w brytyjskiej telewizji ITV stwierdził wprost, że staromodne stroje noszone przez dzieci z rodziny królewskiej są „dziwaczne”. 

 

Więcej: Jak przedszkolanka, która wyszła za księcia, stała się ikoną stylu i do dzisiaj inspiruje miliony?

 

Oraz że istnieje duża szansa, że stylizując jego i jego brata, księżna Diana robiła sobie z nich po prostu jaja. Ale nie zapominajmy, że Harry i William dorastali w latach 80., kiedy moda… nie zawsze bywała twarzowa.

 

Więcej: Książę William i książę Harry w poruszających słowach w najnowszym dokumencie o mamie

 

Wspominając mamę w dokumencie stworzonym z okazji 20. rocznicy jej śmierci, Harry powiedział: „Szczerze uważam, że czerpała satysfakcję z ubierania mnie i Williama w najbardziej dziwaczne stroje – zazwyczaj skoordynowane”.

 

Więcej: Księżna Diana skończyłaby dziś 56 lat! Oto 5 rzeczy, których o niej nie wiecie

 

„Nosiliśmy dziwne shorty i malutkie, wypolerowane buciki z klamrami. Patrzę na nasze stare zdjęcia i myślę sobie: jak mogłaś nam to robić?”

 

Więcej: Szlachetny gest Williama i Harry'ego. W wyjątkowy sposób uczcili pamięć księżnej Diany. Jak?

 

Oczywiście nie mogliśmy się powstrzymać i zebraliśmy dla Was najbardziej kompromitujące z retro stylizacji książąt. A tak naprawdę każdy pretekst jest dobry, żeby przypomnieć sobie jak byli bobasami. Zapraszamy do galerii!

 

2/9
Młody książę William na weselu w Herefordshire
East News, Instagram

Jako młodzi chłopcy, Harry i William byli regularnie fotografowani na wyjazdach z rodzicami, księżną Dianą i księciem Karolem. Na zdjęciu młody książę William na weselu w Herefordshire, ubrany w białą koszulę wciągniętą w spodnie w kant z wysokim stanem, białe buty oraz czarno-różowe szelki zapinane na coś co przypomina uchwyt damskiej torebki

3/9
Książę William i Harry w czerwonych bluzach
Instagram

„Patrząc na stare zdjęcia nie mogę się powstrzymać od śmiechu”, powiedział książę Harry. Na tym zdjęciu starszy książę William nie wydaje się zbyt zadowolony ze skoordynowanych strojów jego i brata – szokująco czerwone swetry z kołnierzykami, szorty w pionowe paski oraz buty Mary Jane z białymi skarpetkami.

4/9
Książę Harry, książę William i księżna Diana na wakacjach w Szkocji
Flickr

Tutaj to samo kombo lakierek i skarpetek Lady Di połączyła z pastelowymi, bananowymi szortami oraz białymi bluzami. Nie ma to jak letni look!

5/9
Książę William i Harry w jeansie
Instagram

Najważniejsze trendy lat 90.? Jeansowy total look oraz spodnie z gumką. Książęta byli prawdziwymi trendsetterami – szczególnie w połączeniu z pasującymi bejsbolówkami oraz sportowymi butami zapinanymi na rzepy.

6/9
Książę Harry po raz pierwszy idzie do szkoły
East News, Instagram

Jak ubrać dziecko na pierwszy dzień w szkole żeby wyglądało modnie i złapało kontakt z rówieśnikami? Oczywiście w szary, tweedowy komplet z kontrastującymi, czerwonymi lamówkami i krawatem. Bonusowe punkty, jeśli w ten sam strój uda ci się ubrać jego starszego brata.

7/9
Książę William i Harry w błękitnych płaszczach
Instagram

To ciekawe. Całe dekady przed trendem na modę ponad podziałami na płeć księżna Diana ubrała swoich chłopców w pudrowobłękitne płaszcze do kolan, białe rękawiczki oraz podkolanówki. Do tego granatowe lakierki ze sprzączką.

8/9
Książę William i Harry w sztruksie
Instagram

Niekiedy można pomyśleć, że lata 80. Upłynęły pod znakiem tylko i wyłącznie jednego materiału. Harry i Wills również byli fanami sztruksu! Obaj książęta łączą granatowy sztruks z koszulami w drobną kratkę. Jednak musimy przyznać, że z pojedynku na stylizacje to William wychodzi zwycięsko. Ogrodniczki są out, nawet w przeszłości.

9/9
Książę Harry i William we wzorzystych bluzach
Instagram

„Lubię myśleć, że miał z nas ubaw ubierając nas w ten sposób”, powiedział Harry. „Jestem pewny, że w rzeczywistości tak nie było. Ale sam na pewno będę ubierał tak swoje dzieci”. Czy książę ma na myśli te wzorzyste bluzy, które wyglądają jak piżamy, lecz nimi nie są? W takim razie nie możemy się doczekać!