Impreza towarzysząca wczorajszemu pokazowi Dawida Wolińskiego była niczym przegląd trendów na wiosnę/lato 17. Lateks, neonowe, metaliczne buty, szerokie ramiona, róż w gorącym odcieniu magenty… Ale najpopularniejszy okazał się super mocny trend na prześwity – Joanna Krupa, Paulina Sykut, Renata Kaczoruk, Zuzanna Bijoch czy Kasia Warnke – wszystkie te gwiazdy postawiły ostatnio na suknie z lekko przezroczystymi elementami. Która z nich wyglądała najlepiej?

Gwiazdy w sukniach z prześwitami
ONS

Myśleliście, że moda da nam trochę odpocząć od prześwitujących tkanin? Wiosna/lato 17 jest innego zdania! W tym sezonie na wybiegach widzieliśmy jeszcze więcej bielizny – a niekiedy jej niedoboru – niż zwykle. Nowe prześwity na obecny sezon pojawiły się na wybiegach w formie plastikowych spodni i butów jak u Carven i Yeezy, koronkowych dołów jak u Burberry oraz dopasowanej, koronkowej sukni u Dolce & Gabbana.

 

Przeczytaj też: HIT! Koronkowe biustonosze - zobacz, jak je nosić na co dzień!

 

 

Czarne, eksponujące dekolty czy bieliznę sukienki Joanny Krupy, Pauliny Sykut i Zuzanny Bijoch a może białe, seksownie odsłaniające kreacje Kasi Warnke czy Renaty Kaczoruk? Która gwiazda wyglądała najlepiej w trendzie na prześwity?

 

Więcej: Kożuchowska w nowej fryzurze na pokazie Wolińskiego. W czarnej asymetrycznej sukience skradła show!

Renata Kaczoruk
Renata Kaczoruk na pokazie Dawida Wolińskiego
...
ONS
Joanna Krupa
Joanna Krupa na pokazie Dawida Wolińskiego
...
ONS
Zuzanna Bijoch
Zuzanna Bijoch na pokazie Dawida Wolińskiego
...
ONS
Kasia Warnke
Kasia Warnke na urodzinach Vivy!
...
ONS
Paulina Sykut
Paulina Sykut na pokazie Dawida Wolińskiego
...
ONS
Wyniki plebiscytu:
Renata Kaczoruk...
Joanna Krupa...
Zuzanna Bijoch...
Kasia Warnke...
Paulina Sykut...