Królowa Hiszpanii Letycja miała pracowity tydzień. W środę wraz z królem Filipem VI Burbon wzięła udział w wojskowej ceremonii w Madrycie, natomiast wczoraj pojawiła się na obchodach 210. rocznicy bitwy pod Bailén. 

 

Więcej: Sensacyjne doniesieniamediów. Nie tylko księżna Meghan, ale i księżna Kate jest w ciąży?!

 

Królowa Letycja w sukience od Caroliny Herrery
East News

 

W trakcie uroczystości królowa miała na sobie białą sukienkę w drobne groszki, która ewidentnie jest ulubionym elementem garderoby dobrze ubranych royalów. Dowód rzeczowy? Zaledwie parę dni temu, podczas Wimbledonu, w bardzo podobnej sukience wystąpiła księżna Kate

 

Więcej: Nie tylko Meghan Markle! Oto księżniczki, które nie mają arystokratycznych korzeni

 

Księżna Kate w sukience od Jenny Packham
East News

 

Nieodmiennie stylowa królowa Hiszpanii miała na sobie prostą sukienkę o długości do połowy łydki. Jej kreacja bez ramion z okrągłym dekoltem to dzieło Caroliny Herrery. Monarchini chętnie sięga po projekty pochodzącej z Wenezueli amerykańskiej projektantki i występuje w nich na oficjalnych uroczystościach.

 

Więcej: Skandal na hiszpańskim dworze! O co pokłóciły siękrólowa Letycja i królowa Zofia?

 

Królowa Letycja w sukience od Caroliny Herrery
East News

 

Podczas gdy suknia księżnej Kate z Wimbledonu projektu Brytyjki Jenny Packham zaakcentowała talię świeżo upiezonej mamy księcia Louisa ozdobnym marszczeniem, kreacja Letycji miała sznurowany pasek w pasujący do całości nadruk. 

 

Więcej: Rewolucja na brytyjskim dworze. Zdjęcia z chrztu Louisa pokazują ogromne zmiany w royal family!

 

Księżna Kate w sukience od Jenny Packham
East News

 

Zupełnie jak w przypadku księżnej Kate i jej neutralnych czółenek, królowa Letycja również jest fanką wysokich obcasów. W Bailén miała na sobie klapki na szpilce ze wstawką z przezroczystego PCV marki Steve Madden.

 

Więcej: Księżna Kate i książę William odmówilispotkania z Donaldem Trumpem!

 

Więcej na temat Księżna Kate królowa Letycja