Styl królowej Letycji Królowa Letycja na wizycie w Wielkiej Brytanii Królowa Letycja na konkursie FameLab Espana Królowa Letycja w sukni Stella McCartney Królowa Letycja w sukienkach z Mango i Zary oraz na zakupach w Mango
Styl królowej Letycji
1/6
Styl królowej Letycji

Tabloidy jednogłośnie okrzyknęły ją najbardziej stylową arystokratką – nie, nie chodzi o księżną Kate, lecz jej hiszpańską sobowtórkę, królową Letycję.

 

Więcej: Eleonora i Sofia - młode i urocze hiszpańskie księżniczki właśnie podbiły internet!

 

Czy uważacie, że 44-letnia hiszpańska monarchini jest w kwestii stylu godną rywalką księżnej Cambridge? Zobaczcie naszą galerię stylizacji królowej Hiszpanii i zadecydujcie!

 

Zobacz też: Najsłodsze książęta świata. Jak młodzi Windsorowie zawładnęli globalną wyobraźnią

 

2/6
Królowa Letycja na wizycie w Wielkiej Brytanii

Królowa Letycja wraz z mężem królem Filip VI Burbon są obecnie na pierwszej oficjalnej wizycie w Wielkiej Brytanii od momentu abdykacji ojca monarchy, Juana Carlosa. Czy nie uważacie, że królowa wygląda zjawiskowo w kremowym komplecie od swojego ulubionego projektanta, Felipa Vareli? Szczególnie w połączeniu ze szpilkami od Prady za 2600 zł i zaprojektowanym specjalnie dla niej toczku od Marii Nieto.

3/6
Królowa Letycja na konkursie FameLab Espana
East News

Królowa Letycja, która ma dwie córki, Eleonorę i Sofię, uwielbia mocno dopasowane, podkreślające sylwetkę stroje i pełne południowego temperamentu, ogniste barwy. Na konkursie naukowym FameLab Espana monarchini wystąpiła w obcisłych skórzanych spodniach, czarnych szpilkach i dwurzędowym surducie… bez rękawów. Caliente!

4/6
Królowa Letycja w sukni Stella McCartney

Kto jak kto, ale królowa Letycja nie wie czym jest zachowawczy strój. Monarchini idzie na całość i stawia na obcisłe fasony, podkreślające talię suknie, spódniczki i spodnie i z chęcią odsłania ramiona. Ale to nie znaczy, że nie jest przy tym uosobieniem elegancji – na oficjalną wizytę w Holandii postawiła na tę zjawiskową, czerwoną kreację od Stelli McCartney.

5/6
Królowa Letycja w sukienkach z Mango i Zary oraz na zakupach w Mango

Letycja utrzymuje bliskie relacje z czołówką luksusowych projektantów. Chociaż jej ulubioną marką jest Hugo Boss, królowa – podobnie jak księżna Kate – nie boi się pokazywać w ciuchach z sieciówek dla zwykłych śmiertelników. Jej ulubione marki to Zara i Mango (na zdjęciu widzicie jak wychodzi z shoppingu w hiszpańskiej sieciówce). Viva la patriotyzm!

6/6
Królowa Letycja w czerwieni

Królowa Letycja osobiście odpowiadała za swoje stylizacje do 2015 roku. Wtedy jako stylistkę zatrudniła Evę Fernandez, byłą redaktorkę mody w hiszpańskiej edycji magazynu Cosmopolitan. Ogniste kolory, seksapil i niekonwencjonalna ekstrawagancja – podczas gdy księżna Kate jest zachowawcza i ostrożna w doborze kreacji, to królowa Letycja to istny wulkan hiszpańskiego temperamentu i pewności siebie! Która z nich bardziej się Wam podoba?

Więcej na temat rodzina królewska