Maria Winiarska na ślubie córki
Motkowicz Photography

Mama Zofii Zborowskiej, Maria Winiarska, zachwyciła na ślubie córki. Aktorka znana m.in. z "Przyjaciółek" miała na sobie piękną suknię do ziemi z motywem kwiatowym. Otrzymała mnóstwo zapytań o markę kreacji. Dopiero teraz zdradziła zaskakującą historię!

Kreacja Marii Winiarskiej hitem!

Okazuje się, że kreacja Marii Winiarskiej to połączenie dwóch sukienek, z... H&M! Gwiazda kupiła je (dla siebie i córki) już kilka lat temu, ale nie było okazji do noszenia. Z dwóch krawcowa zrobiła jej jedną, idealną na ślub:

Kochani moi Astronauci! 😜 zasypujecie mnie komplementami i pytaniami skąd ta kiecka z wesela... śpieszę z odpowiedzią!! Kupiłam ją...a nawet JE z 7 lat temu w h&m (prawdziwy jedwab do jasnej ciasnej) dla siebie i @hannaneves ale jakos zalegly w szafie 🤷🏼‍♀️ Hania nie chciala nosić sukni do ziemi a mnie ewidentnie poniosło kupując suknie na ramiaczkach. Tak. Ona byla na ramiaczkach. To co widzicie to efekt pracy cudownej krawcowej Pani Iwonki (z Wilczej 28) ktora z dwóch sukienek zrobila jedną 💁🏼‍♀️😍🙌🏻 Chcąc ukryć "pelikany" 😜😂🐦 poprosilam Panią Iwonkę o zrobienie innej góry z sukienki Hani. Na wzór przynioslam moją inną ulubioną kiecke. Wyszlo wspaniale :) ot, cała historia 🤷🏼‍♀️ podobno to teraz modne..takie przerabianie a nie kupowanie nowych rzeczy...no cóż..może jeszcze zostanę szafiarką..? - napisała Winiarska w sieci (pis. oryginalna).

Kreacja Marii Winiarskiej rzeczywiście wzbudza zachwyt!

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski na ślubie córki. Za zdjęcia odpowiada duet Motkowicz Photography. 

Maria Winiarska na ślubie córki
Motkowicz Photography

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

 Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub 13 sierpnia. Na ślubie aktorki i sportowca pojawiła się plejada gwiazd - m.in. Anna Lewandowska, Magda Cielecka, Aleksandra Domańska czy Piotr Czykowski. Gwiazda "Barw Szczęścia" miała na sobie suknię od Łukasza Jemioła. Zabawa trwała do białego rana. Zosia przyjęła nazwisko męża i zostawiła swoje, a więc teraz nazywa się Zofia Zborowska Wrona. 

Zosia Zborowska w sukni ślubnej
Instagram
  

 

Więcej na temat Zofia Zborowska