Maria Winiarska na ślubie córki
Motkowicz Photography

Mama Zofii Zborowskiej zdradziła, jak powstała jej kreacja na ślub córki! To sieciówka, ale...

Maria Winiarska na ślubie córki
Motkowicz Photography

Mama Zofii Zborowskiej, Maria Winiarska, zachwyciła na ślubie córki. Aktorka znana m.in. z "Przyjaciółek" miała na sobie piękną suknię do ziemi z motywem kwiatowym. Otrzymała mnóstwo zapytań o markę kreacji. Dopiero teraz zdradziła zaskakującą historię!

Kreacja Marii Winiarskiej hitem!

Okazuje się, że kreacja Marii Winiarskiej to połączenie dwóch sukienek, z... H&M! Gwiazda kupiła je (dla siebie i córki) już kilka lat temu, ale nie było okazji do noszenia. Z dwóch krawcowa zrobiła jej jedną, idealną na ślub:

Kochani moi Astronauci! 😜 zasypujecie mnie komplementami i pytaniami skąd ta kiecka z wesela... śpieszę z odpowiedzią!! Kupiłam ją...a nawet JE z 7 lat temu w h&m (prawdziwy jedwab do jasnej ciasnej) dla siebie i @hannaneves ale jakos zalegly w szafie 🤷🏼‍♀️ Hania nie chciala nosić sukni do ziemi a mnie ewidentnie poniosło kupując suknie na ramiaczkach. Tak. Ona byla na ramiaczkach. To co widzicie to efekt pracy cudownej krawcowej Pani Iwonki (z Wilczej 28) ktora z dwóch sukienek zrobila jedną 💁🏼‍♀️😍🙌🏻 Chcąc ukryć "pelikany" 😜😂🐦 poprosilam Panią Iwonkę o zrobienie innej góry z sukienki Hani. Na wzór przynioslam moją inną ulubioną kiecke. Wyszlo wspaniale :) ot, cała historia 🤷🏼‍♀️ podobno to teraz modne..takie przerabianie a nie kupowanie nowych rzeczy...no cóż..może jeszcze zostanę szafiarką..? - napisała Winiarska w sieci (pis. oryginalna).

Kreacja Marii Winiarskiej rzeczywiście wzbudza zachwyt!

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski na ślubie córki. Za zdjęcia odpowiada duet Motkowicz Photography. 

Maria Winiarska na ślubie córki
Motkowicz Photography

Ślub Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony

 Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub 13 sierpnia. Na ślubie aktorki i sportowca pojawiła się plejada gwiazd - m.in. Anna Lewandowska, Magda Cielecka, Aleksandra Domańska czy Piotr Czykowski. Gwiazda "Barw Szczęścia" miała na sobie suknię od Łukasza Jemioła. Zabawa trwała do białego rana. Zosia przyjęła nazwisko męża i zostawiła swoje, a więc teraz nazywa się Zofia Zborowska Wrona. 

Zosia Zborowska w sukni ślubnej
Instagram
  

 

Więcej na temat Zofia Zborowska
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43