Kożuchowska w spodniach Prada Kożuchowska w butach GGDB za 2 255 zł Kożuchowska w spodniach Prada, 4 100 zł Kożuchowska w okularach Dior Abstract w kolorze opal green - palladium, 1 200 zł Kożuchowska w marynarce smokingowej Zara, 199 zł
Kożuchowska w spodniach Prada
ONS, Materiały prasowe
1/5
Kożuchowska w spodniach Prada
ONS, Materiały prasowe

Małgorzata Kożuchowska naprawdę fajnie się ubiera! Podobają nam się te stylizacje aktorki, w których łączy high-endowe, eleganckie rzeczy od projektantów z wyluzowanymi ciuchami z sieciówek.

 

Zobacz też: Jak dobrać buty sportowe do typu stopy?

 

Ostatnio gwiazda telewizji pojawiła się w letnim, biało-niebieskim looku. Ma na sobie coś naprawdę drogiego i coś o wiele tańszego. Ciekawe czy byście odgadli ;) Zajrzyjcie do galerii, żeby się przekonać.

 

Więcej: Małgorzata Kożuchowska zaprojektuje autorską kolekcję ubrań?

 

2/5
Kożuchowska w butach GGDB za 2 255 zł
ONS, Materiały prasowe

Aktorka zestawiła ze sobą różne odcienie bieli z błękitami i przewiewne jedwabie z wygodą bawełną, żeby stworzyć spójny, letni look. Co założyła? Zacznijmy od dołu! Kiedyś opisywaliśmy już jej kultowe białe sneakersy „Starter" od Golden Goose Deluxe Brand. Musimy przyznać, że w takiej konfiguracji te buty za 2 255 zł wyglądają równie odjazdowo!

3/5
Kożuchowska w spodniach Prada, 4 100 zł
ONS, Materiały prasowe

Podobają się Wam bawełniane chinosy aktorki z błękitnym printem w serca? To projekt Miucii Prady, w którym słynne, doskonałe krawiectwo włoskiej marki łączy się z odjechanym, ekscentrycznym poczuciem estetyki jej legendarnej projektantki. Chyba nie spodziewaliście się, że będą tanie? Prawidłowo – ich cena to 4 100 zł!

4/5
Kożuchowska w okularach Dior Abstract w kolorze opal green - palladium, 1 200 zł
ONS, Materiały prasowe

Kolejną wartą uwagi rzeczą, którą założyła Kożuchowska były te okulary przeciwsłoneczne. Jest to model Abstract od Diora w kolorze opal green/palladium. Żeby się w nich lansować trzeba zapłacić aż 1 200 zł! Szkoda, bo wyglądają naprawdę ekstra...

Stylizację Kożuchowska dopełniła biżuterią Beller.

5/5
Kożuchowska w marynarce smokingowej Zara, 199 zł
ONS, Materiały prasowe

Największą niespodzianką jest jednocześnie najmniej charakterystyczny element stylówki aktorki. Czy powiedzielibyście, że jej długa, smokingowa marynarka ze skróconymi rękawami i poduszkami na ramionach pochodzi z sieciówki? A jednak – Kożuchowska kupiła ją w Zarze za 199 zł. Chyba się z nami zgodzicie, że pasuje ona jak ulał do chinosów od Prady. Nie ma to jak mały modowy mezalians ;)