Wózek synka Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Kożuchowska kupiła wózek dla syna za małą fortunę. Taki sam miały dzieci Angeliny

Wózek synka Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS

Małgorzata Kożuchowska kilka tygodni temu przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Aktorka urodziła syna, któremu nadała imiona Jan Franciszek i obecnie to chłopcu poświęca całą swoją uwagę. Gwiazda wraca powoli do formy, korzystając z uroków jesieni. Przypomnijmy: Kożuchowska wraca do formy po porodzie. Jest pierwsze zdjęcie aktorki ze spaceru z synem

Świeżo upieczona mama planuje też już powrót do pracy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Małgorzata w drugiej połowie grudnia wraca na plan serialu "Rodzinka.pl". ale znajdzie też czas na jedno publiczne wyjście. Jak informuje "Flesz", aktorka za kilka tygodni poprowadzi wyjątkową galę charytatywną. Póki co, w opiece nad dzieckiem pomaga jej mama, która przyjechała specjalnie z Torunia.
 

Już 12 grudnia poprowadzi galę Fundacji Mam Marzenie. Dla niej niezwykle ważne wydarzenie. Małgosia zasiada w radzie programowej fundacji i jest jej honorową ambasadorką już od siedmiu lat - zdradza w rozmowie z "Fleszem" Gabriela Piekarniak, menadżerka gwiazdy.


Z magazynu dowiadujemy się też, że Kożuchowska wybrała dla swojego syna model wózka Bugaboo za około 4 tysiące złotych. Taki sam miała m.in. Angelina Jolie czy Sarah Jessica Parker, a w Polsce Michał Żebrowski i Anna Czartoryska.

Czekacie na powrót Małgorzaty?

Zobacz: Kożuchowska nie ochrzci syna w Watykanie. Ma inny pomysł na ten dzień

Wózek synka Małgorzaty Kożuchowskiej 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01