Czy op-artowe printy są znów modne? Zdecydowanie, szczególnie jeśli spojrzymy na gwiazdy, które je noszą. Beata Kozidrak, Magda Schejbal, Małgosia Foremniak, Kasia Glinka, Grażyna Torbicka, Natalia Kukulska…. Tak, wszystkie one postawiły na ten sam trend – ale która wygląda w nim najlepiej? Tę decyzję zostawiamy już Wam. Głosujcie w naszym plebiscycie!

Beata Kozidrak, Magda Schejbal i Małgorzata Foremniak w op-artowych printach
East News

Zobacz też: Sablewska, Rozenek-Majdan i… wiele innych! Na polskich czerwonych dywanach tej wiosny królują paski!

Katarzyna Glinka, Grażyna Torbicka i Natalia Kukulska w op-artowych printach
East News, Eos

 

Więc: „W ciąży specjalnie się nie oszczędzałam”. Natalia Kukulska opowiedziała o macierzyństwie i nowych wyzwaniach

 

Czym jest op-art? Pozwólcie, że przeniesiemy Was wstecz o całe lata świetlne – do sezonu wiosna/lato 13. To właśnie wtedy Marc Jacobs pokazał kolekcję dla marki Louis Vuitton z op-artowymi wzorami - prostymi, kojarzącymi się z subkulturą modsów krojami i chłopięcymi sylwetkami w stylu lat 60. Nie było wątpliwości – jeśli chciałaś być modna, powinnaś wyglądać jak obraz Bridget Riley czy Andy'ego Warhola.

 

 

Pierwsze parę lat obecnej dekady upłynęło pod znakiem chłopięcych krojów, krótkich fryzur i niekiedy bardzo dosłownych cytatów z elementarza stylu lat 60. Chociaż teraz moda zwróciła się bardziej w kierunku lat 90., to wiele z motywów z dekady Beatlesów i Twiggy powraca w postaci mikrotrendów. Jednym z nich są pionowe, czarno-białe paski. Ten mocny, geometryczny wzór pojawił się w tym sezonie na asymetrycznych koszulach, luźnych kombinezonach, a nawet spodniach czy żakietach. Jak noszą go nasze gwiazdy?

 

Więcej: Niezwykła metamorfoza Beaty Kozidrak! Zobacz, jak wokalistka zmieniła się z biegiem lat

 

Beata Kozidrak pokazała się w prostej sukience bez ramion, Magda Schejbal i Natalia Kukulska noszą op-art na luźnych kombinezonach, Małgorzata Foremniak postawiła na zgrabny garnitur (zwróćcie uwagę na to jak graficzny wzór tworzy iluzję optyczną na wysokości jej talii), natomiast Grażyna Torbicka i Karolina Glinka noszą „sikstisowy" mikrotrend na prostej bluzce z długimi rękawami od Violi Piekut.

 

Która gwiazda nosi op-artowe printy najlepiej? Głosujcie w naszym plebiscycie.

Beata Kozidrak
Beata Kozidrak
Zagłosuj
East News
Magda Schejbal
Magdalena Schejbal
Zagłosuj
East News
Kasia Glinka
Katarzyna Glinka
Zagłosuj
East News
Natalia Kukulska
Natalia Kukulska
Zagłosuj
Eos
Małgorzata Foremniak
Małgorzata Foremniak
Zagłosuj
East News
Grażyna Torbicka
Grażyna Torbicka
Zagłosuj
Eos
Wyniki plebiscytu:
Beata Kozidrak...
Magda Schejbal...
Kasia Glinka...
Natalia Kukulska...
Małgorzata Foremniak...
Grażyna Torbicka...