Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Chanel Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Temperley London Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Chanel Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Luisa Beccaria Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Hellessy
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta
Pinterest.com

Koralowy to nie tylko kolor 2019 roku, ale i supermodny odcień w makijażu i… świetny kolor szminki. Zobacz, jakie odcienie są najbardziej na czasie i wybierz najlepszy dla siebie!

Koralowy kolorem roku 2019

Kariera koloru koralowego zaczęła się, kiedy został ogłoszony przez firmę Pantone barwą 2019 roku. Living coral, bo tak nazywa się ten konkretny, najmodniejszy odcień, jest wibrującą, żywą mieszanką różu i pomarańczu. Nie trzeba było długo czekać, by przyswoili go sobie projektanci i makijażyści! I dobrze, bo dzięki temu mamy piękne, uniwersalne i odpowiednie dla każdej kobiety oraz na każdą okazję pomadki. Oglądając naszą galerię przekonasz się, które odcienie koralowego najbardziej ci pasują!

1/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Chanel
Pinterest.com

Chanel

Boska Kaia Gerber wyglądała pięknie w matowych, nasyconych koralowych ustach i… grzecznej, białej koszuli. To najlepszy dowód, że nawet ostry odcień koralowy jest odpowiedni do eleganckich, powściągliwych stylizacji.

2/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Temperley London
Pinterest.com

Temperley London

Podczas fashion weeków to właśnie u Temperley London koralowe usta zostały zauważone po raz pierwszy. Ten odcień jest najbardziej zbliżony do zwycięskiego koloru Pantone. Zauważ, że do koloru ust perfekcyjnie dopasowano kolor paznokci!

3/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Chanel
East News

I… znowu Chanel

Nic nie poradzimy, że na wiosennym pokazie Chanel modelki nosiły aż tyle pięknych odcieni koralowych szminek! Ten jest niemal malinowy, ze sporą dozą różu. Pięknie wygląda w towarzystwie mocno podkreślonych rzęs. Niczego więcej mu nie trzeba!

4/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Luisa Beccaria
East News

Luisa Beccaria

Koral na ustach może być… prawie nude! Jeśli wybierzesz matowy odcień z kroplą brudnego różu, nikt się nie zorientuje, że masz pomalowane usta. Ale ich kolor będzie głębszy! A taki odcień, z wibrującą, koralową domieszką, pięknie ożywia cerę - warto wypróbować.

5/5
Trendy w makijażu na wiosnę 2019: koralowe usta /Hellessy
East News

Hellessy

Koral na ustach bywa też lekko pomarańczowy. Jest od niego jednak znacznie spokojniejszy i pozwala też rozkwitnąć reszcie makijażu. Szczególnie dobrze wygląda obok niego brązer z tej samej gamy kolorystycznej oraz… opalenizna.

 

Więcej na temat makijaż usta