Klara Lewandowska Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz
Klara Lewandowska
1/5
Klara Lewandowska

 

Być może to odrobinę naciągane żeby nazywać jednolatkę „ikoną stylu". Ale jeśli jesteście zdania, że niemowlę nie może kreować mody i lansować nowych, gorących marek – to znaczy, że nie poznaliście jeszcze siły trendotwórczej Klary Lewandowskiej.

 

Więcej: INSTAMATKI ZNÓW ATAKUJĄ ANNĘ LEWANDOWSKĄ. O CO POSZŁO TYM RAZEM?

 

Urodzony w maju zeszłego roku brzdąc już wielokrotnie (i zupełnie nieświadomie) pokazał się w stylizacjach zarówno z luksusowymi perełkami od ekskluzywnych marek (sukienka Burberry w trendzie na logomanię to jeden z jej najbardziej rozpoznawalnych looków), ale również i w przystępnych cenowo ciuchach z sieciówek.

 

Więcej: KLARA LEWANDOWSKA W UROCZYM SWETERKU Z SIECIÓWKI. JEGO CENA TO JEDYNE...

 

Zaledwie wczoraj Klara postanowiła wspierać swojego tatę na meczu reprezentacji Polski przeciwko Litwie. I choć stylowa jednolatka zdecydowała się nie ubierać w charakterystyczny merch kibica i zrezygnowała z patriotycznego t-shirtu czy bluzy – jej komplecik może być najbardziej uroczą rzeczą jaką dziś zobaczycie! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie o nim wiedzieć.

 

Więcej: ANNA LEWANDOWSKA SZCZERZE O MACIERZYŃSTWIE. NIECHCĄCY WYWOŁAŁA PLOTKI O... DRUGIEJ CIĄŻY

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/5
Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz

 

Klara przyszła na mecz w towarzystwie mamy oraz babci.

 

3/5
Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz

 

Słynny bobas miał na sobie szary t-shirt oraz spodenki z nadrukiem w różowe kraby.

 

4/5
Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz

 

Cały komplecik to dzieło polskiej marki Dear Sophie. T-shirt kosztuje 59 zł, natomiast spodenki 69 zł.

 

5/5
Stylizacja Klary Lewandowskiej na mecz

 

Jak oceniacie mundialową stylizację Klary?