Kinga Rusin w boho stylizacji Kinga Rusin w boho stylizacji Czarek Lis w boho stylizacji Kinga Rusin w boho stylizacji Torebka Emmanuelle od Saint Laurent
Kinga Rusin w boho stylizacji
Warta swojej ceny?
1/6
Kinga Rusin w boho stylizacji

 

Z regularnością godną szwajcarskiego zegarka, wczoraj Kinga Rusin po raz kolejny wyprowadziła na spacer Czarka Lisa, pokazując się tym samym fotoreporterom w nowej stylizacji. 

 

Więcej: Zero makijażu, wygodne dresy, trampki – ale luksusowa torebka musi być! To Kinga Rusin na spacerze z Czarkiem!

 

Tym razem dziennikarka postanowiła odstąpić od swoich ulubionych odcieni beży i oliwkowej zieleni i przeprosić się z letnią paletą barw. Ale do swojego nowego looku w stylu boho Rusin dobrała nową torebkę. Uwaga – jest naprawdę luksusowa! Wszystkiego o niej dowiecie się w naszej galerii.

 

Więcej: "Jaki to przykład dla milionów młodych fanów?!" Kinga Rusin nie zostawiła suchej nitki na polskich piłkarzach!

 

2/6
Kinga Rusin w boho stylizacji

 

Nawet wyprowadzając psa, Kinga Rusin wygląda jakby właśnie wyszła z eleganckiego spotkania. Tym razem miała na sobie prosty biały top z długimi rękawami i dekoltem w łódkę oraz neutralne, beżowe sandały. Ale prawdziwym show stopperem był dół jej stylizacji! Jej zapinana z przodu spódnica o długości maksi miała nadruk w drobne, geometryczne wzory i efektownie falowała podczas gdy Kinga i Czarek szli ulicą. Dodatki Kingi – spore kolczyki-obręcze, oversize'owe okulary i złote łańcuszki – także były utrzymane w stylistyce niczym z festiwalu Coachella. Albo z rodzimego Open'era, na którym Rusin wypatrzył niejeden festiwalowicz.

 

3/6
Czarek Lis w boho stylizacji

 

Czarek Lis jest niezwiązany ze stylizacją Kingi Rusin, ale nie mogliśmy się oprzeć jego urokowi. Dlatego i tak go wam pokażemy.

 

4/6
Kinga Rusin w boho stylizacji

 

Ale wracając do tematu ubioru: do swojej boho stylizacji Kinga dobrała nową torebkę! Jak wszyscy wiedzą, dziewczyny mogą być albo fanatyczkami butów albo kolekcjonerkami toreb. Ale to nowe cudeńko z szafy dziennikarki chciałby chyba mieć każdy. Jej torebka typu bucket ze ściągaczem to dzieło Saint Laurent o nazwie Emmanuelle. 

 

5/6
Torebka Emmanuelle od Saint Laurent

 

Torba jest w całości wykonana z cielęcej skóry, zdobią ją trzy rzędy frędzli oraz złote elementy z metalu, a pasek na ramię bądź do trzymania kuferka w dłoni można dowolnie odczepiać. Największe wrażenie robi  jednak cena Emmanuelle. Żeby ją mieć musicie zaoszczędzić aż 1890 amerykańskich dolarów, czyli jakieś 6939 zł. 

 

6/6
Kinga Rusin w boho stylizacji

 

Co myślicie o Kindze w luksusowej stylizacji boho?

 

Więcej na temat Kinga Rusin Czarek Lis