Kinga Rusin i torebka LV
EastNews/LV
Nie przeszkadza jej to?
1/5
Kinga Rusin i torebka LV
EastNews/LV

 

Kinga Rusin uchodzi za jedną z lepiej ubierających się dziennikarek. Prowadząca poranny program przykłada dużą uwagę nie tylko do stylizacji, ale i do dodatków. Dziennikarka wielokrotnie dała się przyłapać z drogimi akcesoriami i nie inaczej jest tym razem. Tuż pod studiem TVN paparazzi spotkali Kingę, gdy ta szła do auta trzymając w dłoni torbę za ponad 5 tys. zł.! Czy dodatek zawierający naturalną skórę zwierzęcia warty jest swojej ceny? 

Zobacz też: Stylowa Kinga Rusin w centrum Warszawy z BARDZO drogą torbą! Warta swojej ceny? ZDJĘCIA

2/5
Kinga Rusin

 

Kinga Rusin uwielbia torby od Louis Vuitton. Dziennikarka ma w szafie kilka eleganckich modelki. Te kosztują kilka tysięcy złotych. Cena nie przeszkadza jednak Kindze, choć na tak luksusowy dodatek nie każda kobieta może sobie pozwolić. Tym razem paparazzi spotkali dziennikarkę z klasyczną "neverfull". Co o niej myślicie? 

3/5
Torebka LV
strona/us.louisvuitton.com

 

Na stronie producenta produkt można kupić za 1400 dolarów. W opisie czytamy, że torba została wykończona naturalną skórą bydlęcą. Kinga od lat broni praw zwierząt. Mówi, że nie godzi się np. na używanie kosmetyków, które zostały testowane na zwierzętach.

Inne zdanie ma na temat luksusowych dodatków, które zawierają wykończenie ze skóry zwierząt... 

Skóry to odpad z produkcji podstawowej, czyli mięsa, które jemy. Skoro zabijamy zwierzę wykorzystajmy je w całości. Z szacunku… Staram się tak żyć, żeby zniszczyć jak najmniej środowiska wokół siebie. Dlatego wybieram skórzane buty czy torby, a ubrania z bawełny, jedwabiu, wełny – jak najmniej włókien sztucznych – powiedziała Kinga w Twoim Stylu. 

4/5
Kinga Rusin

 

Dziennikarka miała na sobie brązowy płaszcz i w tym samym kolorze golf. Dobrała do tego spodnie w kratę i botki na obcasie. Kinga trzymała w dłoni parasolkę, a także pomimo pochmurnej pogody zdecydowała się na okulary przeciwsłoneczne. 

5/5
Kinga Rusin

 

Co myślicie o jej stylizacji?

Więcej na temat Kinga Rusin