Kinga Rusin w nowej stylizacji Kinga Rusin w nowej stylizacji Kinga Rusin w nowej stylizacji Kinga Rusin w nowej stylizacji Kinga Rusin w nowej stylizacji
Kinga Rusin w nowej stylizacji
Ładna?
1/7
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Kinga Rusin i Czarek Lis znów lansują się na ulicach Warszawy! To żadna niespodzianka, że kiedy dziennikarka wyprowadza swojego uroczego miniaturowego szpica na spacer, każdy detal jej stylizacji jest doskonale dopracowany.

 

Więcej: KINGA RUSIN W SUPERMODNEJ SUKIENCE POLSKIEJ MARKI! CHCEMY JĄ MIEĆ:)

 

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o wspólnym wyjściu dziennikarki i szpica miniaturowego, podczas którego Rusin zaprezentowała światu swoją nowiutką torbę z frędzlami od Saint Laurent. Ale ponieważ każde wyjście z Czarkiem zobowiązuje do perfekcyjnej stylizacji, dziś Kinga pokazała się z kolejną nową torebką! Tania nie jest – zobaczcie ją w naszej galerii!

 

Więcej: KINGA RUSIN NIE POJAWIŁA SIĘ W 'DD TVN' Z POWODU POWAŻNEJ CHOROBY. CO SIĘ STAŁO?

 

2/7
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Wraz z nadejściem lata styl Kingi Rusin nagle stał się znacznie bardziej kolorowy. Po wczorajszej wzorzystej spódnicy, dzisiaj dziennikarka spacerowała z Czarkiem Lisem w granatowym komplecie składającym się z wiązanej góry bez rękawów oraz luźnych dresowych spodni o długości 3/4 z kontrastującymi lamówkami.

 

3/7
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Zazwyczaj klikająca po warszawskich chodnikach w szpilkach, tym razem Kinga postawiła na ortopedyczny komfort wygodnych sandałów Arizona niemieckiej marki Birkenstock. Kinga postawiła na srebrną wersję kolorystyczną, której cena wynosi 499 zł.

 

4/7
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Podobnie jak w poniedziałek, również i dzisiaj Czarek Lis wydaje się być w doskonałej formie. Gwiazdorski pies pokazał robiącym mu zdjęcia fotografom język! 

 

5/7
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Zdaje się, że Rusin wpadła ostatnio w wir zakupów. Po wczorajszej premierze ozdobionej frędzlami, zamszowej torebki Saint Laurent, dziś Kinga debiutuje z nowym cacuszkiem na ramieniu. Jej dzisiejsza torebka z białej skóry ma fason shopperki i złote, metalowe ozdobniki. To model Boogie francuskiej marki Céline. Choć nowa torba jest nieuchwytna (brand zaprzestał już produkcji tego modelu), odszukaliśmy ją na torebkowym rynku wtórnym (tak, coś takiego istnieje). Na platformie Vestiaire Collective możecie ją kupić za 3425 zł. 

 

6/7
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Sposób ubierania się Kingi Rusin leży nie w ostentacyjnym epatowaniu seksapilem lub logotypami luksusowych marek, lecz bardziej dyskretnej stylizacji, bardziej w stylu marek z lat 90. jak Céline. Dodatkiem do letniej stylizacji dziennikarki były okulary o kocim kształcie oprawek francuskiej marki za 1300 zł. 

 

7/7
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Co myślicie o jej nowej letniej stylizacji?

 

Więcej na temat Kinga Rusin