Nowa stylizacja Kingi Rusin Nowa stylizacja Kingi Rusin Nowa stylizacja Czarka Lisa Nowa stylizacja Kingi Rusin Nowa stylizacja Kingi Rusin
Nowa stylizacja Kingi Rusin
1/8
Nowa stylizacja Kingi Rusin

 

Życie Kingi Rusin rządzi się rytmem godnym szwajcarskiego zegarka: nowy dzień, nowy spacer z Czarkiem, nowa torebka. Od paru dni piszemy dla was o nowych stylizacjach dziennikarki, która na każdej przechadzce ze swoim słynnym szpicem miniaturą ma na sobie stylizację niczym z paryskiego wybiegu.

 

Więcej: Kolejny dzień, kolejna luksusowa torebka! Kinga Rusin z Czarkiem i nowym cudeńkiem. Ile kosztowało? Sporo!

 

Ale to torebki dziennikarki kradną show. W poniedziałek była to beżowa Emmanuelle marki Saint Laurent z cielęcego zamszu (6939 zł). We wtorek Rusin spacerowała z Czarkiem z bardzo rzadką shopperką z białej skóry, Boogie od Céline (3425 zł).

 

Więcej: Zero makijażu, wygodne dresy, trampki – ale luksusowa torebka musi być! To Kinga Rusin na spacerze z Czarkiem!

 

Ceny jak z kosmosu? Być może, ale poczekajcie tylko aż zobczycie jej dzisiejszą (znów nową) torebkę. Zapraszamy do naszej galerii.

 

2/8
Nowa stylizacja Kingi Rusin

 

Dzień jak co dzień. Kinga Rusin znów wyszła na spacer w nowej stylizacji.

 

3/8
Nowa stylizacja Czarka Lisa

 

Czarek Lis po raz kolejny wystawił paparazzi język.

 

4/8
Nowa stylizacja Kingi Rusin

 

Tym razem dziennikarka postawiła na stylizację w swojej ulubionej, czarno-beżowej kolorystyce. Miała na sobie szare dopasowane jeansy o dopasowanym kroju, czarne, aksamitne sandały z koronkowym wzorem oraz lejącą, czarną koszulę w białe groszki. Na wierzch dziennikarka narzuciła lekki beżowy trencz.

 

5/8
Nowa stylizacja Kingi Rusin

 

Wiemy, że czekacie tylko na wieści o różowej torebce Kingi. Otoż – jak wskazuje olbrzymie złote logo na klamrze tego drobnego modelu z klapą – jest to Gucci. A konkretnie model GG Marmont z pikowanej cielęcej skóry w uroczym, różowym odcieniu. Ile kosztuje to cudo? Otóż 1590 euro, czyli jakieś 6889 zł.

 

6/8
Nowa stylizacja Kingi Rusin

 

Jaki pasek najlepiej pasuje do torebki Gucci? Zgadza się, również Gucci. Za to skromne akcesorium Kinga musiała zapłacić 1489 zł.

 

7/8
Nowa stylizacja Kingi Rusin

 

Jeśli śledzicie ostatnie stylizacje Kingi, te okulary są wam już znane. Dla przypomnienia: to dzieło Céline, a ich cena wynosi 1300 zł.

 

8/8
Nowa stylizacja Kingi Rusin

 

Jak oceniacie dzisiejszą stylizację Rusin?

 

Więcej na temat Kinga Rusin