Kinga Rusin w ponczo Burberry Kinga Rusin w ponczo Burberry Kinga Rusin w ponczo Burberry Kinga Rusin w ponczo Burberry Kinga Rusin w ponczo Burberry
Kinga Rusin w ponczo Burberry
1/5
Kinga Rusin w ponczo Burberry

 

Mroźny, grudniowy dzień, wczesne godziny poranne, zamglona warszawska ulica. Kinga Rusin przechadza się z Czarkiem Lisem w stylizacji, której poszczególne elementy kosztują tyle co porządne, używane auto.

 

Więcej: Bierzmy przykład z Kingi Rusin! Gwiazda w stylizacji za fortunę sprząta po psie! ZDJĘCIA

 

Camelowe, szerokie spodnie, kaszmirowe ponczo w słynną kratkę (która od tego momentu oficjalnie przestała być obciachowa) oraz... TA czarna shopperka pewnej słynnej paryskiej marki – krótko mówiąc, Kinga Rusin nie marnuje żadnej okazji żeby pokazać nową stylizację.

 

Więcej: WPADKA? Rusin pochwaliła się "ekskluzywnym" wywiadem, ale Ula Chincz bardzo szybko ją zgasiła! Zobaczcie o co poszło

 

Naturalnie znamy wszystkie marki, które ma na sobie dziennikarka. Zajrzyjcie do naszej galerii aby je poznać.

 

2/5
Kinga Rusin w ponczo Burberry

 

Dla Kingi Rusin ulica jest wybiegiem. Dziennikarka została sfotografowana na spacerze ze swoim pomeranianem Czarkiem w camelowej stylizacji, którą oficjalnie rozbiła bank. Nie uważacie, że w sumie to fajnie byłoby być jej sąsiadem?

 

3/5
Kinga Rusin w ponczo Burberry

 

Zacznijmy od tego, co najbardziej rzuca się w oczy. Dziennikarka przechadzała się w najlepsze w olbrzymim kaszmirowym ponczo w wielką, przeskalowaną kratkę Burberry. Jego cena wynosi 4000 zł i kupując go możecie sobie na nim wyhaftować swoje inicjały.

 

4/5
Kinga Rusin w ponczo Burberry

 

Pora na małą lekcję historii mody. Choć do niedawna myśleliśmy o słynnej trój-kolorowej kratce brytyjskiej marki jako symbolu obciachu (nie bez powodu znajdziecie ją na absolutnie każdym bazarze), to w swoim najnowszym pokazie Burberry odczarowało swój ikoniczny wzór, pokazując go na wybiegu w ironicznym total looku (w którym oczywiście chwilę później pokazała się Rihanna). Dobrze wiedzieć, że Kinga Rusin trzyma rękę na pulsie.

 

5/5
Kinga Rusin w ponczo Burberry

 

Ale to nie koniec zatrważająco drogich rzeczy, które Kinga Rusin założyła na spacer z pieskiem. Jej pojemna czarna shopperka z szerokimi bokami to najnowsze dzieło francuskiej marki Celine. Torebka zwie się Phantom i kosztuje 11000 zł. Tak, Czarek chyba też nie może uwierzyć.

 

Zaskoczony Czarek Lis

 

Więcej na temat Kinga Rusin Czarek Lis