Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji
Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji
1/5
Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji


W ciągu ostatnich paru tygodni Kinga Rusin – która do mistrzostwa opanowała niełatwą sztukę noszenia beży, nudesów, szarości i ziemistych zieleni – odrobinę zmieniła styl.

 

Więcej: Kinga Rusin przez depresję poporodową miała myśli samobójcze?

 

Przełomowym momentem w modowej metamorfozie prowadzącej show „Agent" był casualowy look z zeszłego tygodnia. Nie tylko nam nasunął on nieodparte skojarzenia z hipsterami z późnych lat 00., których można było spotkać na warszawskim Placu Zbawiciela.

 

Więcej: Czy Kinga Rusin to jedna z najlepiej ubranych Polek?

 

Okazuje się, że nasze skojarzenia okazały się strzałem w dziesiątkę. Kinga Rusin została właśnie sfotografowana w nowej ironicznej stylizacji z pewnymi ryzykownymi spodniami. Czy udało się jej wyjść obronną ręką (nogą) z szerokich jeansów o podwyższonym stanie?

 

Więcej: Kinga Rusin kończy 47 lat! Zobacz, jak zmieniała się w sesjach VIVY!

 

Emocje sięgnęły zenitu – zatem zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię.

 

Więcej: Czy Kinga Rusin weźmie ślub z Markiem Kujawą?! Znamy jej plany!

 

2/5
Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji

 

Przed wami Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji w pełnej krasie. Naturalnie sfotografowano ją w towarzystwie nieodmiennie uroczego Czarka Lisa. Nawiasem mówiąc, Kinga mogłaby zacząć stylizować również jego.

 

3/5
Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji

 

Ale przejdźmy do meritum. Spotkaliśmy się tutaj żeby omówić jeansy typu boyfriend. które Kinga Rusin założyła do szarych botków typu peep toe za kostkę. Trudno oprzeć się wrażeniu, że połączenie podwiniętych nogawek szerokich spodni oraz luźnej cholewy butów niekorzystnie wpłynęło na kształt nóg dziennikarki.

 

4/5
Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji

 

Ale co z resztą stylizacji Rusin? Sztuczka z lejącą koszulą z odpiętym górnym guzikiem, którą dziennikarka włożyła w spodnie jest warta zapamiętania – przy podwyższonym stanie jeansów w ten sposób zarysujemy kształt talii.

 

5/5
Kinga Rusin w nowej hipsterskiej stylizacji

 

Swoją hipsterską stylizację Kinga wykończyła lekkim płaszczem (lub kardiganem, w zasadzie to ciężko powiedzieć) oraz swoją ulubioną torbą Birkin od Hermesa w kolorze szarym. Co myślicie o nowej wiosennej stylizacji Rusin?

 

Więcej na temat Kinga Rusin Czarek Lis