Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji
Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji
1/5
Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji

 

Uwaga, ważny komunikat – Kinga Rusin już nie jest hipsterką. Po dwóch ostatnich (podejrzanie ironicznych) stylizacjach, w których dziennikarka została sfotografowana w drodze ze studia „Dzień Dobry TVN", prowadząca śniadaniowe show właśnie pokazała się na tradycyjnym, weekendowym spacerze z Czarkiem Lisem w looku, który był uosobieniem klasycznej elegancji.

 

Więcej: Kinga Rusin przez depresję poporodową miała myśli samobójcze?

 

Mało kto tak jak Kinga Rusin potrafi docenić istotę dodatków. Tym razem na spacer z psem dziennikarka zabrała designerską torebkę za... 8 tysięcy. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

Więcej: Czy Kinga Rusin to jedna z najlepiej ubranych Polek?

 

2/5
Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji

 

Bardzo lubimy kiedy pary mają na sobie skoordynowane kolorystycznie stroje. W miniony weekend Kinga Rusin postawiła na paletę barw, która odpowiadała umaszczeniu swojego szpica, Czarka Lisa.

 

3/5
Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji

 

A ponieważ Kinga Rusin jest Kingą Rusin, dziennikarka nawet na spacer z psem zabiera torebkę od projektanta. Tym razem jej wybór padł na czarną, skórzaną Hudson od Chloé, której cena, w zależności od sprzedawcy, oscyluje w okolicach 8 tysięcy złotych. Przypominamy, że zaledwie w zeszłym tygodniu Rusin pokazała się z nowiutkim modelem Nile, również od francuskiej marki.

 

4/5
Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji

 

Do swojej spacerowej stylizacji, Kinga Rusin dobrała lekki, dwurzędowy płaszcz w kolorze złamanej bieli z zaakcentowaną talią oraz lustrzane okulary aviatorki.

 

5/5
Kinga Rusin na spacerze w nowej stylizacji

 

Musimy przyznać, że jesteśmy fanami jej butów. Dziennikarka miała na sobie sandałki w szpic z nadrukiem w ombre panterkę i czarnymi, zdobionymi złotymi elementami paskami. Nie ma to jak dodatek, który robi całą stylizację!

 

Więcej na temat Kinga Rusin Czarek Lis