Kinga Rusin na gali Plejady Kinga Rusin na gali Plejady Kinga Rusin na gali Plejady Kinga Rusin na gali Plejady Kinga Rusin na gali Plejady
Kinga Rusin na gali Plejady
East News
1/5
Kinga Rusin na gali Plejady
East News

 

Kinga Rusin jest jedną z tych gwiazd, które zamiast nieustannych eksperymentów z wizerunkiem odnalazły już kolory i kroje, w których czują się najlepiej. Dziennikarka konsekwentnie ubiera się w ziemiste, ciepłe odcienie beżów, zieleni i przepalonych czerwieni i często stawia na neutralne stylizacje utrzymane w jednej tonacji.

 

Więcej: Bufiaste rękawy pogrubiają? Kreacja Kingi Rusin udowodniła, że to mit!

 

Cóż, wygląda na to, że dziennikarka postanowiła odrobinę zaszaleć. Na wczorajszej gali serwisu Plejada wystąpiła w jedwabnej sukience maksi w wielobarwny print. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć ją w pełnej krasie – i poznać markę tej wzorzystej kreacji.

 

Więcej: Kinga Rusin wydaje majątek na designerskie akcesoria! Zobaczcie ile kosztowała jej stylizacja

 

2/5
Kinga Rusin na gali Plejady
East News

 

Na wczorajszej imprezie Kinga Rusin pokazała się we wzorzystej sukience maksi z głębokim dekoltem w kształcie litery V, krótkimi rękawami oraz ozdobnym marszczeniem w talii. Uwagę zwracał nadruk w damskie usta w odcieniach czerwieni i różu, który odznaczał się na tle czarnego jedwabiu.

 

3/5
Kinga Rusin na gali Plejady
East News

 

Entuzjaści mody zapewne rozpoznali słynny nadruk w usta, z którego słynie Diane von Furstenberg. Pochodząca z Nowego Jorku projektantka uczyniła z barnwego printu swój znak rozpoznawczy, przemycając go co sezon do swoich kolekcji. 

 

4/5
Kinga Rusin na gali Plejady
East News

 

Luksusowy jedwab i nazwisko słynnej projektantki robią swoje. Jeśli chcecie kupić kreację Kingi Rusin, musicie liczyć się z wydatkiem aż 3349 zł.

 

5/5
Kinga Rusin na gali Plejady
East News

 

Co myślicie o sukience Kingi Rusin?

 

Więcej na temat Kinga Rusin