Kinga Rusin i Maja Bohosiewicz postawiły na tę samą letnią, powłóczystą sukienkę polskiej marki Zaquad z kwiatowym nadrukiem. Która lepiej wygląda?

Dziennikarka i prezenterka TVN wybrała tę kreację maksi na ramiączkach z rękawami typu cold shoulder na nagranie letniego odcinka programu Dzień Dobry TVN w Kazimierzu Dolnym. Do swojej sukni Kinga Rusin dobrała ciężkie, geometryczne kolczyki oraz ozdabiane kamieniami, kocie oprawki Miu Miu. Nie uważacie, że do twarzy jej w tym szmaragdowym kolorze?

 

 

Więcej: Takiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Kinga Rusin w dresie... i z dodatkami za parę tysięcy!

 

Maja Bohosiewicz wybrała tę samą wzorzystą kreację Zaquad na wesele znajomych, jeszcze w okresie, w którym była w ciąży ze swoją córeczką, która urodziła się w zeszłą sobotę. Maja wystylizowała tę sukienkę dobierając do niej neutralne sandałki na wysokim obcasie i pasującą do nich, geometryczną torebkę.

 

„Obawiałam się efektu wersalka Kim Kardaszian ale jednak była klasa styl guczi to nie są tanie rzeczy" - napisała aktorka pod swoim zdjęciem.

 

 

Więcej: Gorzkie słowa Mai Bohosiewicz po porodzie. "Wszystko mi ucieka, utknęłam w domu"

 

Czyżby rzeczywiście? Okazuje się, że jej letnia sukienka Zaqad owszem nie należała do najtańszych kiedy Maja ją kupowała – jej cena wynosiła wtedy 1400 . Jednak teraz ta boska kiecka jest na wyprzedaży i możecie ją złowić za jedyne 700 zł. „Styl guczi" ten sam ;)

Więcej na temat Kinga Rusin Maja Bohosiewicz