Kinga Rusin jest teraz hipsterką Kinga Rusin jest teraz hipsterką Kinga Rusin jest teraz hipsterką Kinga Rusin jest teraz hipsterką Kinga Rusin jest teraz hipsterką
Kinga Rusin jest teraz hipsterką
Hot?
1/5
Kinga Rusin jest teraz hipsterką

 

Mówi się, że o pieniądzach (podobnie jak i o gustach) się nie dyskutuje. Choć kultura osobista jest oczywiście ważna, trudno przejść obojętnie obok nowych sneakersów Kingi Rusin, które wyglądają jak absolutnie zwyczajne adidasy, a w rzeczywistości są designerskim obuwiem za  zatrważającą cenę.

 

Więcej; Czy Kinga Rusin to jedna z najlepiej ubranych Polek?

 

Dziennikarka i prezenterka Dzień Dobry TVN została po raz kolejny sfotografowana na swoim tradycyjnym spacerze z Czarkiem Lisem (który – umówmy się – wyglądał bosko) i – tradycyjnie – wybrała się na niego w nowej stylizacji, które nieodłącznie kojarzy się nam ze stereotypową hipsterką, którą spotkacie przy warszawskim placu Zbawiciela.

 

Więcej: Kinga Rusin kończy 47 lat! Zobacz, jak zmieniała się w sesjach VIVY!

 

Jak wyglądała – i co to za intrygujące obuwie? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/5
Kinga Rusin jest teraz hipsterką

 

Kindze Rusin do twarzy w stonowanych beżach, szarościach i delikatnych błękitach. Tym razem dziennikarka pokazała się w looku, który określilibyśmy mianem post-normcore'owego. Choć jej wygodne jeansy typu boyfriend, szary płaszcz, t-shirt oraz białe sneakersy stwarzały wrażenie bez wątpienia casualowych, w rzeczywistości to ciuchy prosto od projektantów.

 

3/5
Kinga Rusin jest teraz hipsterką

 

Na przykład szara shopperka, którą Rusin ściskała w dłoni jest częścią asortymentu budżetowej linii Marca Jacobsa, Marc by Marc Jacobs. Zwie się Pretty Nylon Tote Bag i kupicie ją za 685 zł.

 

4/5
Kinga Rusin jest teraz hipsterką

 

Ale spotkaliśmy się tutaj żeby porozmawiać o sneakerach. To, że moda totalnie zawłaszczyła obuwie, które do niedawna kojarzyło się tylko i wyłącznie z wygodą – wiedzą już wszyscy. Tym razem Kinga Rusin postawiła na białe, skórzane sneakersy ze złotymi aplikacjami i ozdobną perforacją włoskiej marki Hogan za 1800 zł.

 

5/5
Kinga Rusin jest teraz hipsterką

 

Poza tym, że Czarek Lis po raz kolejny wygląda bosko, musimy przyznać, że całkiem czujemy tę hipsterską stylizację Kingi Rusin. Co myślicie?

 

Więcej na temat Kinga Rusin