Kinga Rusin w nowej stylizacji
1/6
Kinga Rusin w nowej stylizacji

 

Kinga Rusin i Czarek Lis znów lansują się na ulicach Warszawy! To żadna niespodzianka, że kiedy dziennikarka wyprowadza swojego uroczego miniaturowego szpica na spacer, każdy detal jej stylizacji jest doskonale dopracowany.

 

Więcej: Kinga Rusin i Marek Kujawa spędzają romantyczne chwile w Toskanii...

 

Teraz Rusin sfotografowano w typowym dla prezenterki TVN, beżowym looku. Chociaż jej stylizacja jest stonowana, cena akcesoriów, na które postawiła – zwala z nóg! Zajrzycie do naszej galerii żeby dowiedzieć się co miała na sobie.

 

Więcej: Czy Kinga Rusin to jedna z najlepiej ubranych Polek?

 

2/6
Kinga Rusin i Czarek Lis

 

Kinga Rusin nawet wyprowadzając swojego psa Czarka zwraca uwagę na nieskazitelną stylizację w swoich ulubionych odcieniach beżu.

 

3/6
Kinga Rusin i jej torebka Chanel


W przypadku dziennikarki, każdy detal musi być dopracowany do perfekcji. Dlatego na spacer z Czarkiem zabrała shopperkę Chanel CC Chain Tote Bag, której cena wynosi 10699 zł.

 

4/6
Kinga Rusin i jej pasek Gucci

 

Podobnie jak wiele polskich gwiazd, Kinga Rusin także dała się uwieść magii nowego wcielenia Gucci projektanta Alessandro Michele. U dziennikarki – której styl jest prosty i pozbawiony zbędnych ozdobników – liczy się każdy detal, na przykład biały pasek ze złotym logo włoskiej marki (Gucci, 1499 zł).

 

5/6
Kinga Rusin sprząta kupę Czarka Lisa

 

Luksusowy pasek oraz torebka podkreśłiły stylizację z cielistymi, plisowanymi dzwonami, sandałkami z zamszu, koronkowym topem na ramiączkach oraz kardiganem, w której Rusin sfotografowano jak sprząta po Czarku. 

 

6/6
Kinga Rusin i Czarek Lis

 

Dodatki dodatkami, ale kiedy w kadrze pojawia się Czarek Lis, nie możemy nie skupić na uroczym piesku całej naszej uwagi. 

 

Więcej na temat Kinga Rusin Czarek Lis