Kinga Rusin i Anna Lewandowska

 

Może i dwie jaskółki wiosny nie czynią – ale jeśli chodzi o modowe trendy, to jesteśmy zdania, że sprawa ma się zgoła odmiennie. Oczywiście, w tym przypadku naszą wiosną jest olbrzymi, przeskalowany sweter z golfem z wełny o grubym splocie. Z kolei naszymi jaskółkami – Kinga Rusin oraz Anna Lewandowska. Obie panie pokazały się ostatnio w bardzo podobnym swetrze – jednak każda z nich wystylizowała go totalnie inaczej. Oczywiście pojawia się zasadnicze pytanie – kto wygląda w nim lepiej?

 

Więcej: Jaką synową jest Ania Lewandowska? Mama Roberta w szczerym wywiadzie zdradziła wszystko!

 

Kinga Rusin

 

Jaskółka numer 1 – Kinga Rusin. Dziennikarka została sfotografowana na spacerze z pieskiem Czarkiem w stylizacji z oversize'owym szarym golfem. Prezenterka dobrała do niego wysokie kozaki na szpilce z szarego zamszu, minispódniczkę (czy to lateks?) oraz masywną puchową kamizelkę w kolorze czarnym według projektu polskiej marki MMC. Cena tej oversize'owej kamizelki wynosi 2600 zł.

 

Więcej: Fani jednoznacznie ocenili wywiad Lewandowskich u Kuby! Kto wypadł lepiej - Robert czy Ania?

 

Anna Lewandowska

 

O jaskółce numer 2 już pisaliśmy – w końcu każdy pretekst jest dobry żeby kupić sobie jakieś nowe ubranie, a każdy nowy post Anny Lewandowskiej jest dla nas stylową inspiracją. Podobnie jak Kinga Rusin, guru dietetyki i fitnessu lansuje na swoich mediach społecznościowych przeolbrzymi (i bez wątpienia bardzo przytulny), szary sweter z golfem.

 

Więcej: Ania Lewandowska będzie walczyć w MMA?! U Kuby zdradziła prawdę: "Ciągnie mnie, oczywiście że..."

 

Choć na pierwszej fotce swetra, którą „Lewa" wrzuciła na Instagram nie widzieliśmy w sumie niczego poza golfem (oraz, oczywiście, twarzą Anny), to niedawno żona Roberta Lewandowskiego pokazała całą stylizację z tym swetrem od Łukasza Jemioła. Trenerka połączyła go z szerokimi jeansami typu mom jeans oraz płaskimi, beżowymi botkami za kostkę.

 

Więcej: Kinga Rusin zdecyduje się na trzecie dziecko z Markiem Kujawą?!

 

Więcej na temat Kinga Rusin Anna Lewandowska