Kinga Rusin bez makijażu Kinga Rusin bez makijażu Kinga Rusin bez makijażu Kinga Rusin bez makijażu Kinga Rusin bez makijażu
Kinga Rusin bez makijażu
1/6
Kinga Rusin bez makijażu

 

Jeśli jeszcze tego nie wiecie, pozwólcie, że was oświecimy: środek nocy to żadna wymówka żeby nie zadać szyku. Szczególnie jeśli ma się psa, który lubi załatwić swoją wieczorną potrzebę o 1 w nocy.

Więcej: Mocne słowa Kingi Rusin do piłkarzy! „Delfinaria to miejsce śmierci, jak można się relaksować?”

 

Oczywiście, mówimy o Czarku, który z tygodnia na tydzień ewidentnie zaczyna trochę gwiazdorzyć i ostatnio poprosił Kingę Rusin o spacer w późnych godzinach nocnych.

Więcej: Kinga Rusin zachwyca sylwetką! Zobaczcie, jak wygląda w kostiumie kąpielowym

 

Wyprowadzająca słynnego szpica na nocny spacer dziennikarka została sfotografowana podczas przechadzki po warszawskej ulicy, a nasz wzrok natychmiast powędrował w stronę jej stroju. 

Więcej: Tomasz Lis dumny z córki! Dziennikarz zamieścił wzruszający wpis: „Szybko płynie czas”

 

Na pierwszy rzut oka wyglądała zupełnie jak nie Kinga Rusin, do której przywykliśmy z telewizji: dresy, bluza, trampki. Ale wtedy zobaczyliśmy jej torebkę i wszystko stało się jasne – Kinga nawet o 1 w nocy ubiera się luksusowo. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać całą historię!

Więcej: Kinga Rusin wspomina ślub z Tomaszem Lisem! 

 

2/6
Kinga Rusin bez makijażu

 

Kinga Rusin i Czarek Lis na wspólnym spacerze to już codzienny widok w polskim show biznesie. Dziennikarka i szpic miniaturowy to duet idealny zdjęć, które dostajemy od paparazzi. Kinga zadaje szyku ekstrawaganckimi strojami, z kolei Czarek wygląda nadzwyczaj uroczo.

 

3/6
Kinga Rusin bez makijażu

 

Tym razem Kinga i Czarek postanowili pospacerować w nieco innej scenerii. Wygląda na to, że słynny szpic poczuł zew natury o 1 w nocy, a Kinga spełniła jego prośbę zabierając pupila na spacer mimo, choć dziennikarka była już po demakijażu.

 

4/6
Kinga Rusin bez makijażu

 

Myślieliśmy, że nigdy nie ujrzymy tego na własne oczy. A jednak – Kinga Rusin w szarych, dresowych spodniach i ciemnej bluzie z długimi rękawami spacerowała dziś w nocy ulicami Warszawy. A ponieważ w spacerowym uniformie wszystkich właścicieli psów wygoda zawsze zwycięży ze stylowym wyglądem, Kinga miała na sobie wygodne Chucki Taylory marki Converse.

 

5/6
Kinga Rusin bez makijażu

 

Ale luksusowe stylizacje na spacerze z Czarkiem to już znak rozpoznawczy prowadzącej „Dzień Dobry TVN". Do swojego dresowego looku, Rusin dobrała saszetkę na ramię marki Louis Vuitton, model Favorite PM. Kupicie ją w butikach luksusowego francuskiego brandu za 830 dolarów, czyli 3105 zł.

 

6/6
Kinga Rusin bez makijażu

 

Mimo braku makijażu, nie sposób odmówić Kindze Rusin promienistej, gładkiej cery. Warto przypomnieć, że dziennikarka posiada autorską markę naturalnych kosmetyków Pat&Rub. Myślicie, że to ich zasługa?

 

Więcej na temat Kinga Rusin Czarek Lis