Czy tylko my jesteśmy zdania, że pastele nierozerwalnie kojarzą się z wiosną? Oczywiście, że nie. Chyba nie ma takiej osoby, która widząc subtelne, wymyte odcienie błękitu, żółci oraz oczywiście różu nie myśli natychmiast o długich, słonecznych dniach spędzonych na zewnątrz. Szczególnie rzecz tyczy się projektantów. Choć pastele od zawsze są mocną tendencją w wielu kolekcjach na wiosnę/lato, tego sezonu pastelowe bądź sorbetowe odcienie podstawowych barw pokazali wszyscy od Acne, Celine, Prady i Versace aż po Off-White czy Valentino.

 

Więcej: Marta Żmuda Trzebiatowska powróciła na salony dwa miesiące po porodzie. Jak prezentowała się na czerwonym dywanie?

 

Nie żeby do pasteli trzeba było kogokolwiek przekonywać. Kasia Zielińska oraz Marta Żmuda Trzebiatowska właśnie założył total looki w słonecznych, pastelowych odcieniach cytrynowej żółci i malinowego różu na tę samą imprezę. Która z nich prezentowała się lepiej?

 

Więcej: Marta Żmuda Trzebiatowska po raz pierwszy o narodzinach dziecka! Aktorka skierowała do fanów i mediów ważny apel. O co chodzi?

 

Marta Żmuda-Trzebiatowska w pastelowym garniturze
ONS.pl

 

Zacznijmy od Marty Żmudy-Trzebiatowskiej. Aktorka postawiła na nieprzemijającą elegancję trzyczęściowego garnituru. Jej obcisłe spodnie w kant, lejąca bluzka z dekoltem w serek oraz rozpięty, delikatne dopasowany żakiet miały ten sam odcień przygaszonego, pastelowego różu, który nam kojarzy się tylko i wyłącznie z truskawkowymi lodami. Ten letni garnitur stworzył dla niej duet polskich projektantów Bohoboco.

 

Więcej: Marta Żmuda-Trzebiatowska urodziła! Jak czuje się dziecko i młoda mama?

 

Kasia Zielińska w pastelowej sukience
ONS.pl

 

Z kolei Kasia Zielińska przyszła na tę samą imprezę marki kosmetycznej AVON w asymetrycznej, koszulowej sukience mini z marszczeniem w talii i materiałowym paskiem w talii. Wartą zapamiętania sztuczką w stylówce Kasi jest manikiur w neonowym odcieniu lodowego błękitu, który bardzo przyjemnie kontrastuje z cytrynową barwą jej sukienki mini.

 

Więcej: Katarzyna Zielińska została blondynką! Jak Wam się podoba?

 

Czy poczuliście wiosnę (my zdecydowanie tak)? Która aktorka prezentuje się waszym zdaniem lepiej w pastelowej stylizacji? Głosujcie w naszym pojedynku!

 

Więcej: Kasia Zielińska niedawno została mamą po raz drugi. Zobacz, jak wygląda przytulny dom aktorki!