Katarzyma CIchopek w dresie Femistories za 440 zł
Instagram

Moda zima 2021: Katarzyna Cichopek wypoczywa w górach w ultra modnym dresie za 440 zł

Katarzyma CIchopek w dresie Femistories za 440 zł
Instagram

Katarzyna Cichopek wybrała się w góry z rodziną, a jej zdjęcia wywołały w sieci prawdziwą burzę ze względu na "narodową kwarantannę" i zamknięte hotele. Jednak mimo początkowych kontrowersji gwiazda "M jak miłość" nie zamierza zrezygnować z publikowania kolejnych zimowych stylizacji. Jej ostatni look zachwycił fanki gwiazdy, które dopytują o markę różowego dresu, który w połączeniu z panterkową puchówką wygląda obłędnie! Znamy markę i cenę!

Katarzyna Cichopek wypoczywa w górach w ultra modnym dresie

Katarzyna Cichopek swoją ostatnią zimową stylizacją udowodniła, że sportowy zestaw wcale nie musi być nudny. Gwiazda "M jak miłość" nie boi się kolorów i teraz porzuciła sukienki na rzecz wygodnych dresów, pokazując, że w takiej stylizacji też można wyglądać kobieco!

Uwielbiam słoneczne dni, od razu mam więcej siły i chęci do działania. Jak to dobrze że dzień staje się coraz dłuższy - napisała na Instagramie Katarzyna Cichopek.

Pod pięknym zdjęciem gwiazdy "M jak miłość" pojawiło się mnóstwo komplementów, ale tym razem nie dotyczyły one scenerii, ale stylizacji gwiazdy.

Piękny dresik skad❤️❤️? Mega kurtka
Przepiękne zdjęcie pani Kasiu a ten dres mega
Bardzo ładne zdjęcie

Kolorowy dres marki FemiStories zachwycił fanki Katarzyny Cichopek. Co prawda ten model nie należy do najtańszych i składa się ze spodni za 199 zł i bluzy a 239,90 zł, ale trzeba przyznać, że w prezentuje się doskonale. Całość uzupełniła ciepła kurtka w panterkę i modne buty Inuikii, które kosztują ok. 1 tys. zł. 

Tylko spójrzcie na nowy look Katarzyny Cichopek z ultra modnym dresem!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Katarzyna Cichopek w welurowych dresach. Podobne w Lidlu kupicie za 74 zł!

Katarzyma CIchopek w dresie Femistories
Instagram

 

Dres Femistories za 440 zł
Mat. prasowe

 

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08