Katarzyna Cichopek w beżowym futerku
Facebook

Katarzyna Cichopek z torebką Kazar. Ten model będzie ultra modny wiosną 2021 - wygląda jak Chanel!

Katarzyna Cichopek w beżowym futerku
Facebook

Katarzyna Cichopek pochwaliła się swoją zimową stylizacją. Gwiazda serialu "M jak miłość" i prowadząca "Pytanie na śniadanie" opublikowała na Instagramie najnowsze zdjęcie, na którym zaprezentowała idealny look na zimowe dni. Katarzyna Cichopek po raz kolejny udowodniła, że doskonale zna się na najnowszych trendach i pokazała się w bardzo modnych butach! Zobaczcie sami.

Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji

Katarzyna Cichopek należy do grona nie tylko najpopularniejszych, ale również najlepiej ubranych gwiazd polskiego show-biznesu. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" jest inspiracją dla wielu kobiet, a jej stylizacje zachwycają internautów. Ostatnio Katarzyna Cichopek pokazała się w szałowych zimowych butach od Moon Boots w srebrnym kolorze, a teraz zaprezentowała swoją najnowszą zdobycz. Gwiazda "M jak miłość" opublikowała w sieci zdjęcie na którym pochwaliła się zimową stylizacją, a my patrzymy tylko na jej beżowe śniegowce! 

Gwiazda TVP wybrała buty marki Moon Boot za kostki w beżowym kolorze. Takie buty kosztują ok. 1750 złotych. Katarzyna Cichopek zestawiła je z białymi spodniami, beżowym golfem i futerkiem Ochnik, które teraz możecie kupić na wyprzedaży za 269,91 zł! Look uzupełnia torebka Kazar.

Zobaczcie sami, jak prezentuje się Katarzyna Cichopek! My uwielbiamy takie stylizacje.

Zobacz także: Kasia Cichopek nie rozstaje się z tymi botkami. Wyszczuplają nawet bardzo krótkie nogi i są na wyprzedaży

Katarzyna Cichopek w zimowej stylizacji.

Cichopek zdecydowała się na piękną torebkę marki Kazar. Torebka kosztuje 299 złotych, ale UWAGA! Możecie kupić ją teraz o 14 procent taniej, czyli za 258 zł.

Kasia Cichopek zdecydowała się na piękną torebkę marki Kazar.

Gwiazda TVP wybrała modne buty marki  Moon Boot.

Beżowe buty Moon Boot
mat. prasowe

 

Więcej na temat Katarzyna Cichopek
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43