Katarzyna Zielińska schudła 13 kilo!

Jak schudła Kasia Zielińska?

Katarzyna Zielińska schudła 13 kilo!

Bez wątpienia Katarzyna Zielińska od początku swojej kariery przeszła ogromną metamorfozę. Odkąd aktorka dostała rolę w serialu "Barwy Szczęścia", wzięła udział w "Tańcu z Gwiazdami" i związała się z programem "Kocham Cię Polsko", zaczęła znacznie dbać o swój wygląd. Gwiazda z powodu swojej lekko zaokrąglonych kształtów miała kompleksy. Jednak dzięki swoje determinacji i góralskiej upartości osiągnęła swoją wymarzoną figurę. W programie "Jaka ona jest" zdradziła jak to zrobiła:

- Ważyłam chyba z 65 kilogramów. Teraz ważę 52 kg i nie ma szans, żebym ważyła mniej. Jest mi dobrze z tym - powiedziała Zielińska. Wstawałam o 5 rano. O 5.30 lub 6 byłam na siłowni, a tam przez 2 godziny. Potem pracowałam. No i tak przez 3 lata zasuwałam - dodała.


Ostatnia wśród celebrytek zapanowała moda na wyjawianie sekretów swoich diet odchudzających. W ostatnim numerze magazynu "Party" patentem na smuklejszą figurę podzieliła się Marta Grycan.

Myślicie, że gwiazdy opowiadając o swojej drodze do perfekcyjnego ciała spowodują pospolite ruszenie w społeczeństwie i wszyscy zaczniemy o siebie lepiej dbać?

Zobacz: Marta Grycan schudła 10 kilo! Znamy jej dietę!

Katarzyna Zielińska schudła 13 kilo!

 

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39