Wczoraj odbyła się oficjalna premiera nowego, gorąco wyczekiwanego filmu Patryka Vegi, „Kobiety Mafii". Pisaliśmy już dla was o tym kto pojawił się na czerwonym dywanie i o poszczególnych stylizacjach, które zwróciły naszą uwagę.

 

Teraz przyszła pora na – nieuchronne – zestawienie ze sobą podobnie ubranych gwiazd. I tu nadarza się wyjątkowa okazja – dwie z pierwszoplanowych gwiazd nowego filmu, Kasia Warnke i Agnieszka Dygant postawiły na kreacje stworzone przez Macieja Zienia. Co więcej, są one do siebie dość podobne – i obie z tych cielistych sukienek pochodzą prosto z dopiero co zaprezentowanej kolekcji projektanta.

 

Więcej: Piotr Stramowski o nagłej popularności: „W takich sytuacjach moja żona Kasia potrafiła mnie postawić do pionu”

 

Kasia Warnke
East News

 

Zacznijmy od Kasi Warnke. Blond aktorka nie tylko pokazała się w cielistej kreacji maksi – prosto z pokazu Macieja Zienia – z czarnymi i złotymi aplikacjami, zabudowaną, prześwitującą górą i delikatnym, plisowanym dołem. Warnke zaskoczyła też gości imprezy drastyczną zmianą uczesania – aktorka postawiła na ostre cięcie i znacznie skróciła swoje słynne fale w kolorze lodowego blondu. Musimy przyznać, że totalnie czujemy na niej tę odjechaną fryzurę typu pixie cut!

 

Więcej: „Nie boję się zemsty kobiet mafii”, Patryk Vega tuż przed premierą Kobiet mafii

 

Agnieszka Dygant
East News

 

Ale na całkiem podobną kreację co Warnke postawiła Agnieszka Dygant. Jej suknia od Macieja Zienia ma również cielisty odcień beżu, zabudowaną górę, brak rękawów oraz aplikacje z lśniących kamieni. Od kreacji Warnke różni ją jednak znacznie mocniej zaznaczona talia i obszerniejszy, wielowarstwowy dół.

 

Więcej: „Co widział we mnie mój mąż? Nic, kut** nie ma oczu”, czyli „Kobiety Mafii” ujawniają twarze! Główne bohaterki na plakatach nowego filmu Patryka Vegi