Kasia Tusk w swetrze w paski
Czy widać już brzuszek?
1/5
Kasia Tusk w swetrze w paski

 

Kasia Tusk pokazała nową stylizację. Przy okazji wszyscy dopatrują się ciążowego brzuszka - niedawno blogerka ogłosiła bowiem, że spodziewa się dziecka:

 

Jeśli mogę więc poprosić Was dziś o jakieś życzenia, to tylko o zdrowie i spokój, bo to jedyne, czego teraz potrzebujemy. Dziękuję wszystkim kochanym Czytelniczkom za ich wyrozumiałość wobec mojego milczenia. Wasze dobre słowa, wsparcie i delikatność akurat w ogóle mnie nie dziwią – zawsze wiedziałam, że Czytelniczki to ja mam najlepsze na świecie. - pisała jakiś czas temu.

 

Na szczęście Kasia nie zapomina o swoich fankach, dla których jest inspiracją i ikoną stylu! Zobaczcie, co tym razem miała na sobie. 

 

Zobacz: Kasia Tusk poszła z rodzicami zagłosować w wyborach samorządowych! Jej brzuszek widać już naprawdę wyraźnie!

2/5
Kasia Tusk w swetrze w paski

 

Kasia Tusk kocha paski! I wie, że są one naprawdę modne:

W ten weekend naprawdę chciałabym już wyciągnąć karton z zimowo-świątecznymi ozdobami, albo chociaż pozawieszać białe delikatne lampki 🙈 Ale jeszcze chwilę się powstrzymam bo szkoda mi wyrzucać tej dyni z drzewem i kocurem 🐱 W mojej szafie też trochę zmian ale paski to jednak nigdy mi się nie znudzą - w listopadzie noszę je w wersji wełnianej ⚓️

A skąd Kasia ma sweter? Wiemy ;)

3/5
Kasia Tusk w swetrze w paski

 

Kasia Tusk wybrała sweter z domieszką wełny z krótką stójką, długimi rękawami i rozszerzanym krojem. To marka KappAhl, a cena: 199,99 zł. Można go kupić również w innych kolorach! Podoba się Wam?

 

4/5
Kasia Tusk w swetrze w paski
5/5
Kasia Tusk w swetrze w paski
Więcej na temat Kasia Tusk