Małgorzata Rozenek-Majdan i Karolina Szostak przyłapane w dżinsowych dzwonach! Która z gwiazd wyglądała w nich lepiej? Zagłosujcie w naszym pojedynku!

 

Karolina Szostak została złapana przez paparazzi w centrum Warszawy. Dziennikarka jak zwykle wyglądała bardzo stylowo! Gwiazda coraz częściej chętnie podkreśla swoją świetną figurę. Wcześniej dzwony raczej nie pasowały do sylwetki Karoliny Szostak, teraz świetnie ją eksponują. Dziennikarka zestawiła je z bluzką marki bizuu, czarnym, długim futrem i ciężkimi botkami na słupku. Nie zabrakło też markowej torebki i dużych okularów Celine. 

 

Jak z dżinsowymi dzwonami poradziła sobie Małgorzata Rozenek-Majdan? Nie od dziś wiadomo, że jest ona jedną z najzgrabniejszych gwiazd w polskim show-biznesie, a nóg mogą jej pozazdrościć o wiele młodsze koleżanki. Dlatego tak świetnie dzwony pasują do Małgosi Rozenek-Majdan. Gwiazda wybrała takie z dziurami na kolanach, przez co stanowią one bardziej casualowy element garderoby. Podobnie jak u Karoliny Szostak zostały zestawione z ciężkimi butami na słupku. Do tego czarna bluzka i kolorowa kurtka, przypominająca krojem marynarkę.

 

Która gwiazda wygląda lepiej? Głosujcie!

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem Radosławem zarobią pół miliona wkręcając inne gwiazdy

 

Karolina Szostak w dżinsowych dzwonach

Karolina Szostak w dzwonach

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w dżinsowych dzwonach

Małgorzata Rozenek w dzwonach