Kardashianki w kostiumach God Save Queens Strona marki God Save Queens Kylie Jenner, Maffashion i Kim Kardashian noszą God Save Queens Kourtney Kardashian w kostiumie God Save Queens Kourtney Kardashian w kostiumie God Save Queens
Kardashianki w kostiumach God Save Queens
Instagram
1/5
Kardashianki w kostiumach God Save Queens
Instagram

Moda na modę z Polski to już fakt. Aż serce nam rośnie, kiedy słyszymy o coraz to większych sukcesach młodych polskich marek za granicą. Czy to Lady Gaga występująca w kurtce marki Kreist Krzysztofa Stróżyny, amerykański Vogue piszący o nowym nowojorskim pokazie Misbehave czy Miley Cyrus i Justin Bieber pokazujący się w ciuchach Local Heroes – wygląda na to, że polska moda rzeczywiście przeżywa renesans.

 

Więcej: Jak dobrać kostium kąpielowy do figury?

 

Czyżby kolejna młoda marka znad Wisły robiła karierę w wielkim świecie? Wszystko na to wskazuje – lansują ją już nie tylko blogerki takie jak Maffashion, ale też największe gwiazdy takie jak Kylie Jenner czy Kim Kardashian. Teraz kolejna Kardashianka wyszła na plażę w viralowym kostiumie w odblaskowe gwiazdy polskiej marki. Która? Odpowiedź znajdziecie w galerii!

 

Zobacz też: Komu pasuje kostium kąpielowy bez ramiączek

 

2/5
Strona marki God Save Queens
Materiały prasowe

God Save Queens to marka bieliźniana Karoliny Bernaciak założona w 2014 roku. Chociaż funkcjonuje zaledwie 3 lata to w ich koronkowych gorsetach i odjechanych kostiumach kąpielowych pokazywały się wielkie gwiazdy.

3/5
Kylie Jenner, Maffashion i Kim Kardashian noszą God Save Queens
Instagram

Do fanek marki Karoliny należą siostry Kardashian. Kiedy Kylie Jenner wrzuciła na instagram swoje zdjęcie w czarnym kostiumie God Save Queens, konto polskiego brandu eksplodowało od tysięcy followów i komentarzy rozochoconych fanów Kardashianki. W projektach Karoliny pokazały się także Maffashion i… Kim Kardashian.

4/5
Kourtney Kardashian w kostiumie God Save Queens
East News, materiały prasowe

Teraz kolejna z najsłynniejszych sióstr świata postawiła na kostium z metką made in Poland. Kourtney Kardashian odpoczywa obecnie ze swoim chłopakiem w Saint Tropez i prawdopodobnie również w tej chwili ma na sobie ten odjechany, jednoczęściowy kostium God Save Queens. Model Kourtney nazywa się Nymph 02 i kosztuje 379 zł. Prześwity, wyszywane gwiazdki i fenomenalny efekt odblasku, jeśli do selfie użyjecie lampy błyskowej – nic dziwnego, że Kourtney zakochała się w tym kostiumie!

5/5
Kourtney Kardashian w kostiumie God Save Queens
Instagram

W swojej marce Karolina stawia przede wszystkim na jakość. „Podstawę stanowi materiał. Subtelne koronki sprowadzane są z Włoch i Francji. Przy produkcji nie ma miejsca na improwizację. Wszystko jest precyzyjnie przemyślane", czytamy na oficjalnej stronie God Save Queens. Oby tak dalej!