Kampania Avon „Dzień na U” Kampania Avon „Dzień na U” Kampania Avon „Dzień na U” Kampania Avon „Dzień na U”
Kampania Avon „Dzień na U”
Mat. prasowe

Październik to miesiąc walki z rakiem piersi, a 15 października - Dzień Zdrowia Piersi. Właśnie tego dnia Fundacja Rak N’Roll i AVON startują z nową kampanią. Na czym polega ogólnopolska akcja „Dzień na U”?

Avon i Rak N’Roll: kampania „Dzień na U”

W październiku wszyscy mówią o zdrowiu kobiet. I o tym, że w walce z rakiem piersi najważniejsza jest profilatyka! Przypomina tez o tym nowa kampania Fundacji Rak N’Roll i marki Avon "Dzień na U" - dzień, którego raz w roku potrzebuje każda kobieta, by zrobić badanie USG piersi. Na czym polega kampania, jak wygląda i jak możesz się włączyć? Wyjaśniamy!

1/4
Kampania Avon „Dzień na U”
Mat. prasowe

W ramach kampanii "Dzień na U" marka Avon dofinansowała 10 tysięcy badań USG piersi. Można się na nie umówić w jednym z Gabinetów z Różową Wstążką w całej Polsce. Rejestracja jest bardzo prosta – wystarczy wejść na stronę Dziennau.pl, znaleźć gabinet w okolicy i zapisać się online, telefonicznie lub przez stronę ZnanyLekarz.pl.

2/4
Kampania Avon „Dzień na U”
Mat. prasowe

Kampanię "Dzień na U" wspiera wiele gwiazd i influencerek: Joanna Jabłczyńska, Aleksandra Żuraw, Barbara Wrońska, Aleksandra Hamkało, Joanna Balasz, Anna Markowska, Agnieszka Lili Antoniak czy Małgorzata Rozenek-Majdan, które na jeden dzień znikają ze swoich kanałów social-mediowych, pokazując, że nic nie jest tak ważne jak własne zdrowie i zachęcając do zadbania o swoje piersi.
 

3/4
Kampania Avon „Dzień na U”
Mat. prasowe

- Chcemy, by kobiety znalazły jeden dzień w roku na USG, dlatego głośno o tym mówimy. Nasze Ambasadorki Piękna dołączyły do najpopularniejszych influencerek i 15 października wzięły "Dzień na U", by pokazać swoim przyjaciółkom, koleżankom, klientkom, jak ważne jest znalezienie czasu, by potwierdzić zdrowie swoich piersi –  podkreśla Anna Jakubowski, dyrektor generalna Avon Cosmetics Polska.
 

4/4
Kampania Avon „Dzień na U”
Mat. promocyjne

Chcesz się włączyć? Możesz pomóc!

Dodaj do kalendarza "Dzień na U" - umów się na badanie i zmień swoje zdjęcie profilowe za pomocą U-filtra na Facebooku i Instagramie - pokaż, jak ważny to dzień!

#dziennaU @fundacjaraknroll #avonkontrarakpiersi @avon_polska

 

Więcej na temat Avon