Justyna Steczkowska w botkach Mango za 399 zł Justyna Steczkowska w botkach Mango za 399 zł Justyna Steczkowska w botkach Mango za 399 zł
Justyna Steczkowska w botkach Mango za 399 zł

Justyna Steczkowska jest znana ze swoich seksownych stylizacji. Gwiazda niejednokrotnie zaskakiwała odważnymi zestawami. Już na początku swojej kariery dała się poznać jako kobieta, która eksperymentuje z modą i podkreśla swoją idealną figurę. Justyna Steczkowska cały czas wygląda doskonale i czasem potrafi zaskoczyć bardzo oryginalnym zestawem. Tak też było tym razem!

1/3
Justyna Steczkowska w botkach Mango za 399 zł

Ostatnio gwiazda pojawiła się w jednym z programów śniadaniowych i została przyłapana przez fotoreporterów, kiedy opuszczała studio. Obok tej stylizacji nikt nie mógł przejść obojętnie! Czarne, krótkie futerko, spodnie w panterkę, kowbojki, pikowana torebka z ćwiekami i czerwone rękawiczki - tyle mocnych elementów w jednej stylizacji naprawdę trudno zestawić. Justynie Steczkowskiej się to udało! Torebka i buty w tym samym kolorze? O tym trendzie już dawno zapomnieliśmy, ale u gwiazdy sprawdza się! Już na pierwszy rzut oka widać, że w tym zestawie kluczową rolę odgrywają dodatki. 

2/3
Justyna Steczkowska w botkach Mango za 399 zł

Na szczególną uwagę zasługują czerwone botki. Mogliśmy je kupić w ofercie marki Mango jesień-zima 2018/19. Model ten kosztował 399 zł. Niestety nie jest już dostępny w sprzedaży. Pamiętacie, kto jeszcze nosił takie same buty? Zobaczcie, jak zestawiła je gwiazda TVP!

3/3
Justyna Steczkowska w botkach Mango za 399 zł

Marcelina Zawadzka ma taki sam model botków, jednak zestawia go zupełnie inaczej. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" czerwone buty z Mango założyła do lekkiej sukienki w tym samym kolorze i płaszcza w czarno-białą kratę. Doskonała stylizacja na co dzień. Zgadzacie się?

 

Zobacz takżeMarcelina Zawadzka i Rafał Jonkisz planują ślub?! Zobacz, na co naciska rodzina gwiazdy

Więcej na temat Justyna Steczkowska