Millenial pink ma się dobrze i nigdzie się nie wybiera. Stylizacje Oli Kisio i Justyny Steczkowska są ostatecznym potwierdzeniem, że ten super gorący odcień różu nie tylko wtargnął i szturmem podbił modę, grafikę, design, film i praktycznie każdy aspekt popkultury w 2017 roku, ale też przebił się do Polski i oczarował nasze gwiazdy.

 

Zobacz też: Edyta Górniak imprezuje z synem Justyny Steczkowskiej! Mamy ich wspólne selfie!

 

Ale Justyna Steczkowska wyprzedziła trendy! Już w zeszłym roku – z okazji Dnia Różowej Wstążki – postawiła na zgrabny, dwurzędowy garnitur z głębokim dekoltem i spodniami w kant w chłodnym, lekko przybrudzonym odcieniu pastelowego różu. Nie uważacie, że wokalistce jest w tym kolorze wyjątkowo do twarzy? Do swojego (wyjątkowo instagramowalnego) garnituru Justyna dobrała czółenka z graficznym printem oraz wielkie okulary z fioletowymi, przeźroczystymi szkłami.

 

Justyna Steczkowska i Ola Kisio w różowych garniturach
East News

 

Więcej: TYLKO U NAS! Mąż Justyny Steczkowskiej, Maciej, pierwszy raz o ich rozstaniu! "Życie pokaże, czy..."

 

Teraz na ten sam modny kolor postawiła Ola Kisio! Aktorka pojawiła się na premierze nowej kolekcji Sabriny Pilewicz w bardzo podobnym komplecie. Żakiet Oli nie jest jednak aż tak wytaliowany jak ten Justyny – ma on kimonowe wiązanie i długi, zwisający pas, natomiast jej spodnie są luźniejsze i zdecydowanie bardziej letnie. Dopełnieniem jej różowej stylówy była pudrowa torebka na ramię od Sabriny Pilewicz i białe sandałki na obcasie bez palców. Trzeba przyznać, że jej stylizacja była w punkt!

 

No więc – Justyna Steczkowska czy Ola Kisio? Która gwiazda lepiej nosi garnitur w kolorze millenial pink?