Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Instagram

Julia Wiewania w ultramodnej neonowej sukience na wiosnę 2021! Podobną kupisz za... 9 zł!

Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Instagram

Julia Wieniawa spędza początek wiosny w zdecydowanie cieplejszym klimacie. Patrząc na jej zdjecia, zdecydowanie można zatęsknić za wakacjami! Uwagę zwraca nie tylko przepiękny krajobraz ale również stylówka młodej aktorki. Jej neonowa sukienka to totalny must have nadchodzącego sezonu. Aktualnie trwają duże wyprzedaże, a letnie propozycje w jej stylu można kupić już od... 9 zł! 

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała zdjęcie z Nikodemem Rozbickim. Fani są pod wrażeniem: "Julka ON naprawdę do Ciebie pasuje"

Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato. Podobną kupisz za 9 zł

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedna z najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Jest nie tylko doskonalą aktorką ale również prężnie rozwija się jako bizneswoman. Internautki podziwiają nie tylko jej rękę do biznesu ale także niepowtarzalny styl. Julia Wieniawa niemal każdorazowo zachwyca swoimi stylizacjami. 

Aktualnie wraz z Nikodemem Rozbickim odpoczywa w słonecznym Egipcie, a jej wakacyjne zdjęcia spokojnie mogłyby być kampanią reklamową szałowych neonowych propozycji na lato! Neony wracają do łask, a szczególnie dobrze wyglądają we wiosennym i letnim słońcu. Więc wzbogacenie szafy w te odważne propozycje jest doskonałym pomysłem, szczególnie że sieciówki oferują nam spore wyprzedaże! Neonowa sukienka w stylu Julii Wieniawy dostępna jest m. in. w Sinsay'u a jej aktualna cena wynosi zaledwie... 9,99zł! 

Zobacz także: Julia Wieniawa w ultramodnej kurtce ze Stradivariusa! Ten model to największy hit wiosny 2021. Wiemy, ile kosztuje

Julia Wieniawa zachwyca w neonowej sukience na wiosnę i lato 2021.

Podczas aktualnych wyprzedaży sukienkę w tym stylu można dostać np. w Sinsay'u już za... 9,99 zł! 

Neonowa sukienka z Sinsay w stylu Julii Wieniwawy
Mat. promocyjne

Zobacz także: Julia Wieniawa w hicie na lato ze Stradivariusa! Kosztuje tylko 23 zł

 

Więcej na temat Sinsay Julia Wieniawa
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03