Julia Wieniawa w brązowym futrze
Eastnews

Julia Wieniawa wraz z Julią Kamińską była dziś gościem "Dzień Dobry TVN". Obie prosiły o wsparcie dla  Julki Niecklarz, która urodziła się z poważną chorobą (zobacz więcej) i pilnie potrzebuje pieniędzy na operację. Gwiazdy opowiedziały o akcji "JulkidlaJulki".

Julka Wieniawa jak zawsze wyglądała świetnie. Choć mamy jeszcze kalendarzowa zimę, 20-latka już poczuła wiosnę i postawiła na wiosenną stylizację - ciekawą spódnicę, do której dobrała sandałki na obcasie. Nie zapomniała jednak o ciepłym płaszczu. Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentowała się gwiazda i co dokładnie miała na sobie.

1/5
Julia Wieniawa
Eastnews

Julka Wieniawa przed studiem "Dzień Dobry TVN" wyglądała świetnie. Gwiazda miała na sobie brązowy płaszcz od Max Mary, do którego dobrała torebkę Jacquemus i buty z Zary. 

2/5
Julka Wieniawa
instagram/sklepmango

Gwiazda wybrała elegancką dwurzędową marynarkę od Mango. Cena? 229 złotych. Marynarka na stronie sklepu dostępna jest w dwóch kolorach: ciemnoszarym i czarnym. Julia Wieniawa założyła ją do białej koszulki z Other Stories. 

3/5
Julia Wieniawa
instagram/sklep luistore

Naszą uwagę w stylizacji szczególnie zwrócił oryginalne kolczyki z Lui store, które można kupić za 360 złotych. 

4/5
Julka Wieniawa
eastnews/sklepcettefemmelibre

Spódnica z włoskiej wiskozy pochodzi z kolekcji Victorian. Tę za 1 355 złotych dostaniemy w Cette Femme Libre. Spódnica zdecydowanie daje uczucie lekkości przez "wykończenie nowoczesnym niedokończonym cięciem", jak czytamy na stronie sklepu. 

 

5/5
Julia Wieniawa
Eastnews
Więcej na temat Julia Wieniawa