Julia Wieniawa z torebką od Balenciagi
East News
1/4
Julia Wieniawa z torebką od Balenciagi
East News

 

19-letnia Julia Wieniawa nie miała na razie czasu, by pójść na studia aktorskie. Ale chyba nic straconego, bo patrząc na jej karierę jesteśmy pewni, że sama by już mogła udzielać lekcji - stylu nawet o wiele starszym i bardziej doświadczonym koleżankom. To, że jest jedną z najważniejszych modowych ikon w naszym kraju udowodniło ostatnie zaproszenie tej młodej dziewczyny na czerwony dywan do Cannes. Julia Wieniawa pokazała się tam z jak najlepszej strony - opisywaliśmy jej stylizację w stylu Grace Kelly (garnitur to dzieło holenderskiej marki Les Coyotes de Paris).

Julia Wieniawa w Cannes
Paweł Kibitlewski
Paweł Kibitlewski

Zjawiskowo wyglądała też wśród innych gwiazd w długiej sukni z trenami od Violi Piekut.

Julia Wieniawa

 

I choć wróciła już do Warszawy właśnie udowodniła, że styl to coś, co się ma - tak po prostu. Niezależnie czy jesteś w Cannes, czy na Marszałkowskiej. Zobaczcie w jakiej stylizacji pojawiła się na nagraniu w "Dzień Dobry TVN".

Zobaczcie w naszej galerii:

2/4
Julia Wieniawa z torebką od Balenciagi
East News

 

Julka pokazała się w sobotę na warszawskiej ulicy w ślicznej czarno-białej krótkiej sukience. Elegancka i zwiewna, w sam raz na wczesno-majowe lato. Na ramieniu miała zaś bardzo pożądany ostatnio dodatek. Torebkę w charakterystycznym trójkątnym kształcie. Co to za cudo i ile kosztuje?

3/4
Torebki Balenciaga
Mat. promocyjne

 

Według speców z branży, Balenciaga jest od miesięcy najbardziej rozchwytywaną marką. Julia przerzuciła przez ramię jedną z najbardziej rozchwytywanych torebek Balenciagi - model "Triangle Duffle". Rozchwytywanych mimo, ceny, która do niskim nie należy. Za trójkątną torebkę trzeba zapłacić bowiem aż 1330 funtów, czyli coś około 6.5 tys. złotych.

4/4
Julia Wieniawa z torebką od Balenciagi
East News

 

Jak Wam się podoba Julia i jej trójkątna torebka?

Więcej na temat Balenciaga Julia Wieniawa