Julia Wieniawa w codziennej stylizacji Julia Wieniawa w codziennej stylizacji Julia Wieniawa w codziennej stylizacji Julia Wieniawa w codziennej stylizacji Julia Wieniawa w codziennej stylizacji
Julia Wieniawa w codziennej stylizacji
Cena robi wrażenie
1/6
Julia Wieniawa w codziennej stylizacji

 

To żadna tajemnica, że Julia Wieniawa w ciągu paru miesięcy stała się ikoną stylu nastolatek. Oczywiście pomogła jej w tym rola w serialu TVP „Rodzinka.pl" oraz związek z 29-letnim aktorem Antkiem Królikowskim. Mimo tego, nie da się ukryć, że swoimi stylizacjami Julia wyróżnia się z tłumu młodego pokolenia gwiazd.

 

Więcej: Kukulska, Szyc, Wieniawa... Gwiazdy na Open'er Festival 2018! Zobaczcie zdjęcia!

 

Dowód rzeczowy? Na przykład ostatnia stylizacja, w której sfotografowano ją na warszawskiej ulicy. Jeśli o dobrym guście świadczy dobór luksusowych dodatków nawet i do zupełnie codziennego stroju – Wieniawa bez wątpienia go ma. 

 

Więcej: Czy Julia Wieniawa ma za sobą nieudanemałżeństwo?

 

Aktorka miała na sobie lejącą bluzkę i obcisłe jeansy, a dobrała do nich torebkę i pasek za tysiące złotych! Zajrzyjcie do naszej galerii żeby poznać szczegóły.

 

2/6
Julia Wieniawa w codziennej stylizacji

 

Gwiazdy nie mają lekko. Paparazzi mogą im zrobić zdjęcie nawet wtedy, kiedy się tego najmniej spodziewają. Dlatego przemyślana stylizacja to konieczność. Julia Wieniawa nawet spacerując ulicą wygląda jak z portfolio fotografa mody ulicznej.

 

3/6
Julia Wieniawa w codziennej stylizacji

 

19-letnia aktorka miała na sobie obszerną, kremową bluzkę w drobny, nakrapiany wzór o szerokim dekolcie w łodkę. Swój retro top wpuściła w superobcisłe, sprane jeansy o średnim stanie, natomiast na nogach Wieniawa miała brązowe zamszowe sztyblety.

 

4/6
Julia Wieniawa w codziennej stylizacji

 

Brzmi zupełnie zwyczajnie? Poczekajcie aż zobaczycie dodatki Wieniawy. Aktorka miała na sobie skórzany pasek ze złotym monogramem Gucci. Jego cena to aż 1659 zł.

 

5/6
Julia Wieniawa w codziennej stylizacji

 

Ale to torebka Wieniawy rozbiła bank. Na ramieniu aktorka miała niewielką shopperkę GG Marmont, również marki Gucci. Choć jej gabaryty są niewielkie, to z jej ceną jest wręcz odwrotnie. Kosztuje 7299 zł!

 

6/6
Julia Wieniawa w codziennej stylizacji

 

Uzbrojona w swoją torebkę Gucci oraz pojedynczą czerwoną różę aktorka wsiadła do auta, po czym odjechała. Jak oceniacie codzienny look Julii? 

 

Więcej na temat Julia Wieniawa