Julia Wieniawa postawiła ostatnio na wyjątkowo odważną stylizację. Młoda gwiazda zjawiła się na pokazie MMC Studio w błyszczącej srebrnej kreacji z cekinami. Obok Julii nie sposób było przejść obojętnie i wszyscy patrzyli tylko na nią! Nie dziwimy się, ale jak się okazuje, na niemal identyczny look postawiła już kiedyś gwiazda światowego formatu - Kendall Jenner.

Która z nich wyglądała lepiej? Zagłosujcie na swoją ulubioną stylizację i sprawdźcie poniżej, gdzie można kupić sukienkę Julii Wieniawy. 

Julia Wieniawa wyglądała jak milion dolarów na pokazie MMC Studio. Aktorka wybrała kreację, która zwracała uwagę wszystkich. Jak się okazuje, sukienka pochodzi z kolekcji marki Gold Killer Fashion i kosztuje 940 złotych. Nie jest to tani model, ale z pewnością znacznie mniej kosztowny od sukienki Kendall Jenner.

Kendall Jenner założyła swoją sukienkę na własną imprezę urodzinową w 2016 roku. Wtedy kończyła 21 lat i według amerykańskiego prawa - wreszcie stała się pełnoletnia! Nic więc dziwnego, że wybrała tak odważną i "dorosłą" stylizację. Sukienka Kendall została zaprojektowana przez libańskiego projektanta Antoine Salameh z marki LaBourjoisie. Kreacja kosztowała 9 tysięcy dolarów i została ozdobiona kryształkami Swarovskiego! 

Który look bardziej wam się podoba?

Zobacz także: Lewandowska zachwyciła w modnym płaszczu, ale to Janachowska wyglądała najlepiej? Wybieramy stylizację tygodnia!

Więcej na temat Julia Wieniawa