Nowa stylizacja Julii Wieniawy Nowa stylizacja Julii Wieniawy Nowa stylizacja Julii Wieniawy Nowa stylizacja Julii Wieniawy Nowa stylizacja Julii Wieniawy
Nowa stylizacja Julii Wieniawy
1/5
Nowa stylizacja Julii Wieniawy

 

Mimo intensywnego ataku doskonałej pogody, słonecznych dni i bezchmurnego nieba, większość z nas nie ma możliwości, aby cieszyć się doskonałą, wiosenną aurą – ponieważ większość dni spędzamy w zacienionej szkole lub w biurze. Cóż – nie jeśli jest się Julią Wieniawą!

 

Więcej: Tej drogiej torebki chyba trochę szkoda... Zmoknięta Julia Wieniawa na pokazie duetu Paprocki i Brzozowski

 

Aktorka, która wypoczywa właśnie po swoim wyjątkowo stylowym wypadzie na festiwal filmowy w Cannes – postanowiła zrobić sobie małą majówkę i wczorajszy dzień spędziła korzystając ze słońca na Placu Zbawiciela, również znanym jako ulubione miejsce wypadowe społecznych hipsterów. 

 

Więcej: Julia Wieniawa i Julia Wróblewska po maturze nie poszły na studia. Czy to była dobra decyzja?

 

Tradycyjnie, 19-latka pochwaliła się na Instagramie swoją stylówką, zamieszczając swój pozowany portret na warszawskim placu oraz zdjęcie całej sylwetki przed lustrem w mieszkaniu. Nie sposób przeoczyć jej superkrótkie szorty! Uwaga – są one częścią kolekcji polskiej marki, a w dodatku kosztują naprawdę niewiele. Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć!

 

Więcej: POJEDYNEK: Wieniawa i Kurdej-Szatan w niemal identycznej sukience!

 

2/5
Nowa stylizacja Julii Wieniawy

 

Zacznijmy od góry. Wszystkie fanki Justina Timberlake'a będą zachwycone tym retro t-shirtem z portretem aktora z lat 90. Julia Wieniawa ewidentnie również należy do entuzjastek nostalgii – jej t-shirt to dzieło marki Local Heroes. Choć „efekt Julii" sprawił, że t-shirt jest już kompletnie wyprzedany w oficjalnym sklepie polskiego brandu, nadal jest on dostępny na platformie Showroom.pl w cenie 129 zł.

 

3/5
Nowa stylizacja Julii Wieniawy

 

Letnia aura wręcz prosi się o krótkie jeansowe szorty. Julia Wieniawa postawiła na ten postrzępiony model polskiej marki Missdenim za 139 zł.

 

4/5
Nowa stylizacja Julii Wieniawy

 

Do swoich niedrogich spodenek Wieniawa  – której ulubionymi markami są Balenciaga czy Chloe – dobrała skórzany pasek Gucci (1500 zł).

 

5/5
Nowa stylizacja Julii Wieniawy

 

„Dzień wolny", opisała wyposażona w hulajnogę 19-letnia aktorka. Co myślicie o jej zbawiksowej stylizacji?

 

Więcej na temat Julia Wieniawa