Julia Wieniawa w Nowym Jorku Julia Wieniawa w Nowym Jorku Julia Wieniawa w Nowym Jorku Julia Wieniawa w Nowym Jorku Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram
1/6
Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

 

Choć ma zaledwie 19 lat, stylowe doświadczenie Julii Wieniawy jest bogatsze niż niejednej znacznie starszej dziewczyny. Zaledwie parę tygodni temu zachwycaliśmy się kreacjami, które młoda aktorka wybrała na swój pierwszy festiwal filmowy w Cannes. Teraz Julia jest w kolejnej podróży – tym razem nastolatka udała się do Nowego Jorku.

 

Więcej: JULIA WIENIAWA W SWOICH ULUBIONYCH SZPILKACH Z SIECIÓWKI. TERAZ KUPISZ JE JESZCZE TANIEJ!

 

Jak wie każda fashionistka, elektryzujący, tętniący życiem Manhattan to doskonałe tło dla kosmopolitycznej stylizacji! I choć temperatura na Manhattanie wynosi obecnie całkiem upalne 24°C, Wieniawa postanowiła zadać szyku w białym płaszczu maksi. Jakiej jest marki? I którą polską modelkę Wieniawa spotkała w Nowym Jorku? Zajrzyjcie do naszej galerii żeby się dowiedzieć. 

 

Więcej: JULIA WIENIAWA W SUPERMODNYCH SZORTACH NIEDROGIEJ POLSKIEJ MARKI. ALE WYDŁUŻAJĄ NOGI!

 

2/6
Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

 

W tej oto stylizacji 19-letnia Julia Wieniawa przemierzała miejską dżunglę ulic Manhattanu. Czy pogoda panująca wówczas w Nowym Jorku wymagała płaszcza maksi? Zapewne nie. Czy Wieniawa wyglądała w nim bosko? Jak najbardziej.

 

3/6
Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

 

Ten biały, satynowy płaszcz Wieniawa dostała w prezencie od marki Na-Kd. Jest on wciąż dostępny w sklepie internetowym brandu – kosztuje 367,95 zł.

 

4/6
Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

 

Nowy Jork to – obok Paryża, Mediolanu czy Londynu – jedna z głównych światowych stolic mody, zatem stylizacje na Manhattanie muszą być w punkt. Bez względu na to, czy Julia Wieniawa słucha AC/DC, musimy przyznać, że w t-shircie z logo zespołu, sneakersach Reebok Pump Supreme Premium (849 zł) oraz z paskiem z logo Gucci (1289 zł) wyglądała bardzo dobrze.

 

5/6
Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

 

Widzieliście, że Julia Wieniawa przyjaźni się z Zuzanną Bijoch? Otóż tak! Aktorka wrzuciła na swój Instagram fotkę, na której pije wino z 23-letnią modelką, która mieszka na stałe w Nowym Jorku. 

 

6/6
Julia Wieniawa w Nowym Jorku
Instagram

 

Co myślicie o nowojorskiej stylizacji Wieniawy?

 

Więcej na temat Julia Wieniawa