Julia Wieniawa w zielonym sweterku, czarnych szortach i czarnych botkach
Instagram

Julia Wieniawa w "Dzień Dobry TVN" zachwyciła butami na zimę. Magicznie wyszczuplają i wydłużają nogi

Julia Wieniawa w zielonym sweterku, czarnych szortach i czarnych botkach
Instagram

Julia Wieniawa pojawiła się w środę w studiu "Dzień Dobry TVN", aby poinformować wszystkich o tym że bierze udział w zbieraniu pieniędzy na Fundację Mam Marzenie. Wieniawa zbiera pieniądze na aukcji, na której można wylicytować wspólną kolację z aktorką. W tej chwili kolacja z Wieniawą warta jest już ok. 10 tysięcy złotych!

Do przebicia jest rekord 10.500 zł!!! Zostało niewiele, bo moja kolacja jest już warta aż 9.500zl! Im więcej, tym lepiej, ponieważ cały dochód z akcji idzie szczytny cel - napisała na Instagramie Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa w studiu "Dzień Dobry TVN" jak zawsze prezentowała się zjawiskowo. Młoda aktorka miała na sobie prosty, intensywnie zielony sweterek, który zestawiła z czarnymi szortami i hitowymi botkami na sezon zimowy 2020. I to właśnie te botki najbardziej wpadły nam w oko. Dlaczego?

Zobacz także: Julia Wieniawa w hitowych butach z CCC za 119 złotych! Maksymalnie wydłużają nogi

Ponieważ w magiczny sposób sprawiły, że nogi Julii Wieniawy wyglądały na jeszcze dłuższe i szczuplejsze niż są w rzeczywistości. Gwiazda ma zaledwie 161 centymetrów wzrostu, dlatego każdy dodatkowy centymetr w jej przypadku jest na wagę złota! Jeśli tak jak aktorka nie należysz do najwyższych, koniecznie postaw na te botki.

Julia Wieniawa do całości dopasowała czarne botki z błyszczącego materiału przypominającego lateks, na stabilnym słupku. Ten model to prawdziwy hit. Po pierwsze, pięknie wyszczupla optycznie nogi, a po drugie, nada każdemu lookowi pazura!

Julia Wieniawa w zielonym sweterku, czarnych szortach i czarnych botkach
Instagram

A wy co sądzicie o całej stylizacji Julii Wieniawy? Ubrałybyście się tak na spacer lub na spotkanie z przyjaciółmi?

Więcej na temat Dzień Dobry TVN Julia Wieniawa
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Czy Ania i Grzegorz korzystają z pomocy niani?

zobacz 01:37