Julia Wieniawa w berecie Julia Wieniawa w berecie Julia Wieniawa w berecie Julia Wieniawa w berecie Julia Wieniawa w berecie
Julia Wieniawa w berecie
Boski look!
1/5
Julia Wieniawa w berecie


Czy Francuzki są nadal chic? Nie da się ukryć, że stereotyp paryskiego stylu jest czymś, co wszystkim z nas utkwiło w głowie po przeczytaniu zbyt wielu poradników modowych w damskich czasopismach. Ale nie da się ukryć, że postrzeganie Paryżanek jako wyrocznie o wrodzonym poczuciu stylu jest dość stereotypowe.

 

Więcej: Modne nakrycia głowy na zimę: czapka beanie, futrzana pilotka, elegancki kapelusz i francuski beret

 

Ale to wcale nie oznacza, że francuski styl nie może inspirować. Julia Wieniawa została właśnie sfotografowana w stylizacji, którą chyba właśnie na nowo zinterpretowała tzw. fenomen paryskiego szyku. Co ciekawe – ma na sobie dwie polskie marki, o których na pewno nie słyszeliście oraz sprytnie dobrane akcesoria.

 

Więcej: „Chcę robić więcej takich zdjęć”. Gdzie wypoczywają Julia Wieniawa i Antek Królikowski?

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby dowiedzieć się wszystkiego co musicie wiedzieć.

 

2/5
Julia Wieniawa w berecie

 

Co można powiedzieć o stylówie Julii Wieniawy, w której sfotografowano ją na ulicy w Warszawie? Jest na pewno bardzo prosta, bardzo elegancka – i bardzo francuska. Tres chic!

 

3/5
Julia Wieniawa w berecie

 

Jakie marki miała na sobie aktorka? Zacznijmy od sukienki – ta wełniana, kopertowa mini w kratkę i z falbanami to dzieło młodej poznańskiej projektantki Magdy Matyi. Jej marka nazywa się Ohhmattyatelier, natomiast cena tej szykownej kiecki wynosi 369 zł.

 

A jej płaszcz to... CROPP! (obecnie w cenie 189.99 zł)

4/5
Julia Wieniawa w berecie

 

Jeśli Paryż, to wiadomo – musi być beret. Julia Wieniawa ma na sobie nakrycie głowy polskiej marki inspirującej się francuskim stylem Lilé Things (99 zł). Ale nieodłącznym atrybutem Paryżanek – bez względu na pogodę i porę roku – są też okulary przeciwsłoneczne. Julia Wieniawa postawiła na kocie oprawki od francuskiej marki Le Specs (439 zł), których kształt kojarzy się z latami 60.

 

5/5
Julia Wieniawa w berecie

 

Do swoich paryskich akcesoriów aktorka dobrała klasyczny, wełniany trencz w camelowym odcieniu beżu. Natomiast wisienką na torcie była jej – również bardzo francuska – owalna torebka Nile od Chloé (5539 zł). Sacré bleu!

 

Więcej na temat Julia Wieniawa